Magazin dergileri ünlülere karşı çok acımasız olabilir. Bu incitici ve düzmece hikayelerle alay eden bir kişi özellikle Jessica Simpson. Güvenilmez satış noktaları Simpson’ın ağırlığıyla çok uzun süre dalga geçti. Dedikoducu Polis şarkıcının kilosu ve sağlık sorunları hakkında düzelttiğimiz birkaç yanlış hikayeyi toparladı.

Jessica Simpson’ın Yeme Alışkanlıkları Doğmamış Bebeğini Riske mi Attı?

Ocak 2019'da, Dedikoducu Polis gazeteyi basmış, Star ısrar ettiği için Jessica Simpson, hamileliği sırasında aşırı yemek yiyerek bebeğini riske atıyordu . O sırada şarkıcı üçüncü çocuğu Birdie Mae Johnson'a hamileydi, ancak çıkış, Simpson'ın 'kontrolden çıkarak' yemek yediği öne sürüldü ve bu da 'sağlık sorunlarına' yol açtı. O kadar büyük ki, bazıları bu hamilelik sırasında 100 kilo aldığını tahmin ediyor. Jessica görünüşü konusunda son derece hassastır ve yine de iştahıyla savaşmayı reddeder. Sözde bir kaynak çıkışa yaptığı açıklamada, aşırı yemek onun için her zaman bir sorun olmuştur, ancak özellikle hamile olduğu zaman kötüleşir. Hatta içeriden şüpheli olan kişi, Simpson'ın erken sezaryen için 'yalvardı' çünkü ne kadar kilo alacağına dair 'uyarı işaretlerini' görmezden geldi. Bu isimsiz kaynağın kim olduğundan emin değildik ama Dedikoducu Polis daha güvenilir bir kaynakla, Simpson sözcüsü ile konuştu ve bize şarkıcının aşırı yemek yemediğini veya herhangi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya olmadığını garanti etti.Jessica’nın Kilo Kaybı Evlilik Sorunlarına Neden Oldu?

2019 yazında kızını doğurduktan sonra dergi TAMAM MI !, Jessica Simpson’ın kilo kaybının evliliğinde sorunlara neden olmak . Yayın, Simpson'ın kocası Eric Johnson'ın, şarkıcı en az 70 kilo vermek istediği için 'yavaşlamasını' istediğini iddia etti. Sözde içeriden biri, bunun Johnson'ın Simpson ile hayal kırıklığına uğramasına neden olduğunu iddia etti. Artık onu hiç görmüyor. Ya spor salonunda kilitlendi ya da dört saatlik bir koşuya çıktı. Eric onun rahatlamasını istiyor. Randevu gecelerini özlüyordu ama birkaç içki içmek veya dışarıda yemek yemek için diyetinden vazgeçmek istemiyordu. Adsız kaynak, ona bir veya iki ay daha söylerse hepsine değecek, ”diye ekledi. Bu da başka bir uydurma hikayeydi. Simpson açılmıştı üçüncü çocuğunu doğurduktan sonra vücudunu tekrar forma sokmak için nasıl çalıştığını anlattı. Şarkıcı aşırıya kaçmıyordu ve kesinlikle evliliğinde sorunlara neden oluyordu.

Jessica Simpson’ın Kocası Kilo Vermesini mi İstiyordu?

Bu hikaye aynı zamanda Simpson ve onun sözde kilo sorunları hakkında başka bir hayali parça ile çelişiyordu. 2018 yılında Temasta anlatıyı çalıştırdı Jessica Simpson’ın kocası onun diyet yapmasını istedi sosyal medyada aldığı tepkinin ardından. O sıralarda, bazı Twitter trolleri, şarkıcının Bahamalar'da tatil yaparken bikinili görünmesinden sonra şarkıcının kilosu hakkında duyarsız yorumlarda bulundu. Bu Johnson yüzünden magazin dergisinin karısına şekle geri dönmesi için 'baskı' yaptığını iddia etti. Derginin Johnson'ın nasıl bir koca olduğunu düşündüğünden emin değiliz, ama kesinlikle karısını desteklemeyen veya kararını veremeyen narsist bir adam değil. Dedikoducu Polis Hikayenin gerçek olmadığını söyleyen Simpson sözcüsü ile konuştuktan sonra bunu doğruladı.

Genel olarak, ünlülerin kilolarıyla ilgili bu duyarsız ve aşağılayıcı hikayeler gereksiz ve etik değil. Magazin gazeteleri, birinin kilosuna veya sağlık sorunlarına karar vermeden önce gerçeğini hemen anlamaya çalışmalıdır. Kısa süre önce Jessica Simpson, 40 yaşını kutlamak için bir fotoğraf yayınladı. Gönderide, on yıldan daha eski bir kot pantolona güzelce uyan, ne kadar sıkı çalıştığı açık. Bunun için, Dedikoducu Polis sıkı çalışmasını alkışlıyor!

https://www.instagram.com/p/CCcYC-Tj6nh/