Geçen yıl iddia edildi ki Michael Fassbender ve Alicia vikander evlilik sorunları yaşıyordu. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. Çiftin evliliklerinde herhangi bir sorunu yoktu. Geriye dönüp baktığımızda, bunun sadece yanlış bir söylenti olduğu ve onu destekleyecek önemli bir kanıt olmadığı aşikar.4 Haziran 2019'da RadarOnline'ın Michael Fassbender ve Alicia Vikander'in evliliği sallantıdaydı . O sırada eşler iki yıldır evliydi. Web sitesinde iddiasını destekleyecek bir kanıt olmamasına rağmen, haber kaynağı Vikander'in Cannes'da 'kocasından ziyade kimliği belirsiz bir kız arkadaşıyla' görüldüğünü iddia etti. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişinin, “Evlilikleri bu kadar kısa sürede çok inişli çıkışlı oldu. Alicia, Cannes'da olduğu için çok mutluydu ve bir kez daha kendisi olmanın heyecanını yaşadı. 'Ancak web sitesi iddiasıyla çok uzaktı. Hikaye bir yıl önce ortaya çıktı ve çift hala güçleniyor. Koronavirüs salgınından önce, Fassbender ve Vikander, Paris Moda Haftası sırasında görüntülendi . Ayrıca, eser çıktığında Vikander, outlet'in iletmeye çalıştığı gibi Cannes değil, arkadaşlarıyla birlikte İspanya'nın İbiza kentindeydi. Ayrıca, Fassbender'ın karısıyla birlikte olamamasının nedeni, oyuncunun film için basın yapmasıydı. X-Men: Dark Phoenix Londrada.

Dahası, Dedikoducu Polis , o sırada ortak bir arkadaşımızla görüştü ve hikayeyi doğrulayan çift saçmaydı. Güvendiğimiz kaynağımız kayıtta konuşamadı ama Vikander ve Fassbender'ın mutlu bir şekilde evli olduklarına dair bize güvence verdi. Bu ilk defa olmayacaktı çiftin evliliği hakkında yanlış söylentiler ya.Dedikoducu Polis RadarOnline’ın kardeş yayını bozuldu, TAMAM MI! iddia etmek için Alicia Vilkander ve Michael Fassbender ayrı yaşıyorlardı . Dergi, çiftin 'yoğun programlarının onları yeni evliler olarak hayattan zevk almaktan alıkoyduğunu' iddia etti. Sözde içeriden biri ekledi: 'İlişkilerinin çoğu uzun mesafeli, ancak düğünlerinden sonra Alicia birbirlerine daha fazla zaman ayıracaklarını umuyordu.' Ancak hikaye yanlıştı. Dedikoducu Polis anlatının uydurma olduğunu doğrulayan çifte yakın bir kaynakla görüştü.

Magazin dergileri de geçmişte Vikander hakkında yanılmışlardı. Ağustos 2019'da, Dedikoducu Polis debunked Temasta yanlış ifade ettiği için Harpers Bazaar'ın kapağında Madonna'nın yerini Vikander aldı çünkü onunla çalışmak zordu. Hikaye, pop şarkıcısının birlikte çalışmanın 'korkunç' olduğunu iddia ediyordu, ancak bu doğru değildi. Dedikoducu Polis sadece Madonna'nın bu fırsatı değerlendirip ortaya çıkmaya karar verdiğini öğrendi. İngiliz Vogue Onun yerine. Alicia Vikander ile ilgisi yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.