Khloe Kardashian ve Tristan Thompson bu hafta bir başka hile skandalıyla karşı karşıya. Bir tabloid, Thompson'ın onunla çıkmaya başladıktan kısa bir süre sonra bir ilişkisi olduğunu iddia ediyor. Kardashians ile tutmak yıldız ve bu kadının Kardashian’ın eski sevgililerinden biriyle yakın bir bağlantısı var. Dedikoducu Polis araştırır.Tristan Thompson Yine Khloe Kardashian'ı Hile Yapmakla Suçladı

Bu haftanın Yaşam tarzı Tristan Thompson'ı, bir zamanlar Kardashian'ın eski kocası Lamar Odom ile romantik bir ilişki içinde olan bir kadınla Khloe Kardashian'ı aldatmakla suçluyor. Diğer kadın, Odom’un eski nişanlısı Sabrina Parr, 2019'da Odom ile çıkmaya başlamadan önce Thompson'la bağlantı kurdu.Daha önce Odom'un menajeri olarak çalışan bir kadın, Kardashian'ın sadakatsizliği keşfettiğini ve Parr'a 'erkeğinden uzak durmasını' söyleyerek 'yüzleştiğini' iddia ediyor. Odom'un eski menajeri Zoul El Fassi, Parr'ın Kardashian'la çıktığı sırada Thompson ile cinsel ilişkiye girdiğini itiraf ettiğini ve Kardashian'ın iddia edilen ilişkinin farkında olduğu konusunda ısrar ettiğini iddia ediyor.

Lamar Odom En Kötüsünü Onayladı

Bu iddialar 2019'un sonlarından beri ortalıkta dolaşıyor, ancak Odom, Parr'ın sanal bir ziyaret sırasında 'eski karısının sevgilisi' ile yattığını bildiğini doğruladıktan sonra söylentiler yeni bir hayat kazandı. Wendy Williams Gösterisi bu yılın başlarında.Thompson, Kardashian çiftin kızına hamileyken de dahil olmak üzere, ilişkilerinde birçok noktada Kardashian'ı aldattı. Thompson, Kylie Jenner’ın en iyi arkadaşı Jordyn Woods’a “hamle” yaptıktan sonra ilişki kısa bir süre sona erdi, ancak çift sonunda 2020'de uzlaştı.

Çiftin daha önceki tüm zorluklarından sonra bu kadar iyi bir yerde olmasıyla, bu 'şok edici yeni iddia' çiftin yeni bulduğu huzuru tehdit ediyor. Ayrı bir kaynak, dünya sözde olayın farkına vardığında, tabloid Kardashian'ın 'yeniden kızgın ve aşağılanmış hissettiğini' söylüyor. Kaynak somurtarak, 'Bu onun sadakatsizlikleriyle ilgili bazı korkunç anılarını geri getirdi,' diye bitiriyor.

Dedikoducu Polis Her Açıdan Araştırılıyor

Bu söylenti sadece yıl eski değil, çok daha güvenilir bir kaynak tarafından zaten yalanlanmış durumda. Lamar Odom’dan kısa bir süre sonra Wendy Williams görünüm, Khloe Kardashian'a yakın bir kaynak TMZ'ye söyledi Sabrina Parr ile Tristan Thompson arasındaki cinsel ilişkinin neredeyse on yıl önce NBA'deki çaylak yılında gerçekleştiğini söyledi. Bu, söz konusu olayın daha yeni olduğu şeklindeki bu çıkışın anlatısıyla doğrudan çelişiyor.Üstelik, El Fassi'ye alınma ama o ve Odom dostane bir şekilde yollarını ayırmadılar. Bildirildi ki Parr'ı istihdam kaybından özellikle suçluyor . Ayrıca geçmişte Odom'u sözleşmenin ihlali ve hakaretten dolayı dava etmekle tehdit etti. Hiçbir şekilde tarafsız bir bilgi kaynağı olmadığı açıktır.

Ayrıca not edilmelidir ki Yaşam tarzı konu Khloe Kardashian ve Tristan Thompson’ın ilişkisine gelince, pek saygın bir kaynak değil. Yaz boyunca, tabloid, Kardashian'ın ikinci çocuğunu basketbol yıldızıyla beklediğini iddia etti. Açıkçası, bu raporun yanı sıra, çıkış noktasının ikisinin 3 milyon dolarlık bir kış harikalar diyarı düğünü planlamak . Bu tabloidin sunduğu tüm kötü yemeklerden şüphelenmemize şaşmamalı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prenses Beatrice, Kocası Altı Aylık Evlilikten Sonra Boşanıyor

Rapor: Miranda Lambert’in 'Krizdeki' Evliliği

'Narsist Kontrol Delisi' Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'i 'İtaatkar Kucak Köpeğine' mi Dönüştürüyor?

jes rickleff wo ist sie jetzt

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?