Are Trevor Noah Meslektaşları, kız arkadaşından ayrılmasının ardından 'The Daily Show' u New York City'den Los Angeles'a taşıyacağından endişeliydi. Jordyn Taylor ? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte hikaye. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Bu ayın başlarında Taylor, bir Instagram hikayesinde kendisinin ve Noah'ın birlikte üç yıldan fazla bir süre sonra yaz boyunca ayrıldığını açıkladı. Göre Küre , gece geç saatlerde sunucunun dünyası bölünmenin ortasında, hiciv haber şovunu Batı Yakası'na taşımaya hazır olduğu noktaya kadar parçalanıyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Noah’ın New York'ta yaşayan iş arkadaşlarının 'tüm prodüksiyonu ülke çapında hareket etmeye zorlayacağından' korktuğunu söylüyor. Prizin sözde kaynağı ekliyor: 'Hayatının geri kalanını bu kadınla geçireceğini düşündü ve birkaç hafta içinde hepsi dumanlar içinde kaldı.'

Bunların hiçbiri doğru değil. Bu hikaye görünüşte yazılmıştı çünkü bu ayın başlarında, Noah, Bel-Air'de 20 milyon dolarlık bir ev satın aldı . Talk show sunucusunun yeni gayrimenkul satın almasına rağmen, kalıcı olarak Los Angeles'a taşınmıyor. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan duruma yakın bir kaynakla görüştü, ancak bize 'The Daily Show' un New York'ta çekilmeye devam edeceğini garanti etti. Ayrıca Noah’nın iş arkadaşlarının gösteriyi başka yere taşımasıyla ilgilenmediklerini öğrendik.

Bir ünlünün bir bölünmenin ardından yer değiştirmesi fikrinin, magazin dergilerinde yinelenen bir tema olduğunu belirtmekte fayda var. Geçen yıl, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık haksız yere iddia etmek için Jennifer Aniston, Bel-Air evini satıyordu ve Justin Theroux'dan boşanmasının ardından Kaliforniya, Ojai'ye taşınmak. Oyuncu hala görüşmediği kocasıyla paylaştığı evde kalıyor.

Dedikoducu Polis ayrıca seslendi Küre Kardeş yayını, National Enquirer hakkında bir hikaye uydurmak için Ben Affleck Hollywood'u bırakıp bir çiftliğe taşınıyor Jennifer Garner'dan ayrılmasının ardından New York'un dışında. Oyuncu hala Los Angeles'ta yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda eski karısı ve çocuklarıyla aynı mahallede bir ev satın aldı.

Affleck’in eski sevgilisinden bahsetmişken, aynı zamanda bir RadarOnline hikayesini de Garner, boşanmasıyla başa çıkmak için Oklahoma'daki bir çiftliğe taşınıyor . Bölünme sonrası bir hareketi içeren bu devam eden hikaye, yukarıda bahsedilen yıldızların hiçbiri için geçerli değildi ve Noah için de geçerli değil. Dedikoducu Polis 'The Daily Show' un New York'ta kalacağını onaylayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.