Bir tabloid rapor ediyor Tori Yazım endişeli Dean McDermott onu tekrar aldatacak. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.Tori, Dean'in Bir Kez Daha Sadakatsiz Olacağından mı Korkuyor?

Göre TAMAM MI! Tori Spelling bir deja vu vakası yaşıyor ve kocası Dean McDermott'un Toronto'da altı ayını yalnız geçirme ihtimaliyle çıldırıyor. Toronto'nun Beverly Tepeleri 90210 aktris, McDermott'un yedi yıl önce karısını aldattığı yerin aynı olması.McDermott, imzalandı yaklaşan Kanada şovunda görünmek, Lady Dicks . Yayın, Spelling'in daha mutlu olamayacağını, bunun 'sık sık mücadele eden' yedi kişilik ailesine 'ekstra gelir' getireceğini belirtiyor, aktris aynı zamanda 'en kötüsüne hazırlanıyor'. Dergi, McDermott'un Emily Goodhand ile ilişkisi olduktan sonra 2013 yılında karısına sadakatsiz olduğunu nasıl itiraf ettiğini not ediyor. İçeriden biri ekliyor, McDermott şimdi Toronto'ya geri dönüyor, 'zavallı Tori' için 'her şey geri geliyor' ve 'O gergin bir karmaşa oldu' diye bitiriyor.

Tori Yazımının ve Dean McDermott’un Evliliğinin Arkasındaki Gerçek

Dean McDermott, yaklaşan Kanada şovunda başrol oynayacak ve bu onun ailesinden uzak olmasını gerektirecek. Ama Tori Spelling'e gelince, kocasının başka bir ilişkiye gireceğinden 'endişelenmesi', Dedikoducu Polis bunun biraz zor olduğuna inanıyor. McDermott’un sadakatsizliğini çevreleyen skandal üzücü olsa da, hem Spelling hem de McDermott, sık sık birbirlerinden ayrı olmalarını gerektiren programlarla aktörler olarak çalışıyorlar. Bu, oyuncunun kocasının bir kez daha evliliğinden korktuğu anlamına gelmez. Son zamanlarda yazım McDemortt’un ilişkisi hakkında konuştu podcast ile röportaj sırasında Üstte kadın ve onu affetmeyi seçmek ilişkilerini iyileştirdi.Bu oldu ve temelimizi sarstı ve başka seçeneğimiz yok - ya baştan başlıyoruz ya da devam ediyoruz. … Bu delilikti. Dışarıdaki herkes 'F- o…' gibiydi ve ben de 'Bu adamı seviyorum ve bu adamla çocuklarım var ve herkes hata yapıyor.

Basitçe söylemek gerekirse, ikisi sorunlarını çözmüş ve evliliklerinde daha iyi bir yerdeymiş gibi görünüyor. Spelling ve McDermott'un finansal olarak “mücadele” ettiği fikrine gelince, bu yanlış. Dedikoducu Polis birkaçını açıklığa kavuşturdu aktrisin para sorunu yaşadığına dair söylentiler . İthafen TAMAM MI! , magazin gazetesi daha önce güvenilmez olduğu için bu hikayeye güvenmek zor.

Tori Yazımı Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Geçen Kasım ayında, Yazım Denetimi yapıldığı iddia edilen yayın bağlı olarak yeniden başlatmanın ikinci sezonu BH 90210 borcu ödemek için. Dedikoducu Polis Daha güvenilir bir kaynak, bir Yazım sözcüsü ile kontrol ettikten sonra sahte raporu bozdu ve makalenin yanlış olduğu söylendi. Dergi ayrıca Korkunç Film 2 aktris Jennie Garth’ın evliliğini kurtardı . Anlatıyı Spelling için bir temsilci tarafından çalıştırdık ve hesabın yanlış olduğundan emin olduk.Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.