Tori Yazım kadrosuna katılmaya davet edilmedi Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları 'çok fakir' olduğu için mi? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin saçma önermesi bu. Dedikoducu Polis içine baktı ve hikayeyi anlamsız buldu.

Yazım, Beverly Hills'te doğup yaşamasına rağmen, henüz son sürümde başrol oynaması istenmedi. Gerçek Ev Kadınları . Göre National Enquirer Görünüşe göre gizemli kaynaklar, Spelling'in neden oyuncu kadrosuna katılmadığına dair 'gerçeği' anlatıyor. 'Tori, gösteri için yeterince zengin değil' diyor bir bahşişçi olduğu iddia edilenGörünüşte sahte kaynak, 'Her hanımefendi makul bir maaş alıyor, ancak masrafları onların sorumluluğunda' diye ekliyor. 'Tori ayak uyduramaz! Bu noktada, multi milyoner annesi Candy Spelling, gösteriye çıkma şansı ondan daha yüksek! '

Dedikoducu Polis tam olarak nerede olduğunu belirleyebilir Enquirer bu son kurgu için ilham aldı. Bu aydan daha erken, Bir bölümde yazım belirdi Jenny McCarthy’nin SiriusXM şovunun yanı sıra 90210 rol arkadaşı Jennie Garth. McCarthy, ikisine hiç katılmaları istenip istenmediğini sordu. RHOBH , Spelling’in davetsizliğiyle ilgili hayal kırıklığı hakkında bir konuşma başlattı. Enquirer belli ki bunu oyuncunun zenginliği hakkında bir hikaye olarak bitirdim.

Yazımın yıllar içinde bazı mali sorunları olduğu doğru olsa da, bu onun hesaba katılmayacağı bir nedene dönüşmez. RHOBH . Yazımın yasal davaları ve mali sorunları, realite şovu için ilginç bir dramaya dönüşüyor. Bravo asla bu tür bir dramdan kaçınmadı - ağ aslında onu kucakladı.

Örneğin, Teresa Giudice'yi RHOBH Kardeş şovu New Jersey'nin Gerçek Ev Kadınları . Giudice ve kocası, ilk sezonun başlamasından aylar sonra iflas başvurusunda bulundu. Çift ayrıca altıncı ve yedinci sezonlar arasında dolandırıcılıktan yargılandı ve mahkum edildi. Yargıcın 11 aylık hapis cezası gecikmiş üretim.

İflas ilan etmek ve hapse gitmek Giudice'yi franchise'dan çıkarmak için yeterli neden değilse, Spelling’in mali durumunun ona programdaki bir teklife mal olması pek mantıklı gelmiyor. Bu realite şovunun gerçekliği, kendisine sorulmamış olmasıdır. Beverly Hills'te yaşayan ve kendisine sorulmayan birçok kadın var.

Enquirer zaten yeterince dramaya sahip bir şov için drama uydurmaya yabancı değil. Geçen Kasım, magazin dergisi hakkında bir hikaye geldi Bethenny Frankel bilerek Jill Zarin'i engelliyor gösterinin New York baskısına dönmekten. Bundan kısa bir süre önce, tabloid yayınlandı Julie Chen'in katılmasıyla ilgili sahte bir hikaye RHOBH . Enquirer Zaten çatışmalarla dolu bir realite şovu için yanlış senaryolar oluşturmaya gerçekten gerek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.