Tori Yazım Annesi Şeker Yazımı kızının kocasıyla güven sorunu olmayan, Dean McDermott Doğru olmayan bir rapora rağmen. Hikaye yanlış. Dedikoducu Polis çürütebilir.TAMAM MI! Candy'nin, Tori'nin kocasının yakın zamanda ilişkiler hakkında yaptığı yorumlar üzerine 'silahlı' olduğunu iddia ediyor. McDermott özellikle 'Tek eşlilik zordur' diyor. Oradan, yayın tamamen isimsiz bir kaynaktan alıntı yaparak, Candy 'Dean'i asla kabul etmedi ama kızı ve torunlarının iyiliği için ona tahammül etmek için elinden geleni yaptı.' Ancak adı açıklanmayan kaynağa göre Candy, Dean'in çok ileri gittiğini düşünüyor ve 'Candy, Dean kendini Tori'yi tekrar aldatmak için bir bahaneye hazırlamış gibi hissediyor.'Görünüşe göre sahte olan bahşişçi ekliyor: 'Tori ile Candy arasında gerginliğe neden oldu, ancak Tori, Dean'den ayrılmayacak. Her zaman olmasını umduğu kocası olduğunu söylüyor. ' Hikaye tamamen sahte.

Alıntı, çok daha geniş bir röportajdan geliyor Biz Haftalık . İçinde McDermott, tek eşliliğin zor olduğunu söylemekle kalmıyor, nedenini de açıklıyor. Oyuncu ayrıca neden tek eşli olması gerektiğini açıklayarak, 'Tek eşlilik birkaç nedenden ötürü zordur' diyerek devam ederek, 'Her ilişki iştir ve o noktaya geldiğinizde kefaletten kurtulamazsınız. Altını kapatıp halletmelisin. ' McDermott, bunu 'zor' bulduğunu söylemesine rağmen, bunun için harcanan çalışmaya değer olduğunu da kabul ediyor. Tabloid kiraz, daha büyük bir alıntının bir bölümünü seçti ve etrafında tamamen yanlış bir önermeyi icat etti.Emin olmak için, isimsiz, muhtemelen uydurma bir kaynağın sözünü almak yerine, Dedikoducu Polis aktris adına konuşma yetkisi olan Tori'nin bir temsilcisiyle görüştü. Sözcüsü bize özel olarak şunu söylüyor: “Tori, annesi ve Dean şu anda ilişkilerinde en iyi yerdeler. Candy geçen hafta Cadılar Bayramı'nı onlarla birlikte kutlamak için evlerinde bitmişti ve hepsi birlikte Şükran Günü'nü kutlayacaklar. Her şey harika.'

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, TAMAM MI! aktrisle ilgili başka hiçbir şey için güvenilemez. Sadece iki hafta önce, yayın sahte bir rapor yayınladı. Yazımın ikinci bir sezona ihtiyacı var BH90210 borcunu ödemek . Daha yakın tarihli makaleye benzer şekilde, bu makale de isimsiz bir ihbara dayanıyordu, ancak rapor tamamen yanlıştı. Ağustosda, Dedikoducu Polis yayına, hakkında sahte bir hikaye için seslendi İle yazım kan davası BH90210 rol arkadaşı Jennie Garth . Magazin gazetesi, oyuncunun kişisel ve profesyonel hayatı hakkında çok az şey biliyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.