Dır-dir Tori Yazım Annesi onu servetinden mahrum bırakıp hepsini hayvan hayır kurumlarına mı bırakacak? Bu hafta bir magazin gazetesinin iddia ettiği şey bu, ama tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.Göre National Enquirer , Spelling’in annesi Candy, devasa servetini hayvan hayır kurumlarına bırakmayı planlıyor. Sözde bir kaynak, magazin gazetesine Tori'nin 'annesinin köpeği JJ'in önce geldiğini uzun zamandır bildiğini', ancak 'kendi annesinin onu ve erkek kardeşini yüzüstü bırakacağına' inanmadığını söyler.Aktrisi 'harcama bağımlısı' olarak nitelendiren tabloid, Spelling’in parayla ilgili sorunları olduğunu ve aktör Dean McDermott ile 'inişli çıkışlı' evliliğinin annesinden büyük bir mirasa bıraktığını iddia ediyor. Ama böyle bir şans yok, şüpheli habercisi devam ediyor: 'Candy çocuklara yardım etmek için çok şey yapıyor, ancak Tori soyulmuş gibi hissediyor.'

Tori'nin babası Aaron 2006'da öldüğünde, Tori ve erkek kardeşi Randy, birkaç yüz milyon dolar değerinde servetinden yalnızca 800.000 dolar aldı. Enquirer'ın içeriden biri, Candi'nin Aaron'un bunu yaptığını, böylece Tori'nin boşa harcamayacağını düşündüğünü bildirdi. Magazin gazetesine konuşan ikinci bir şüpheci, Candy'nin 'sık sık' kızına Tori'nin beş çocuğunu büyütmek için para verdiğini, ancak şimdi 'Tori'ye beş parasız kalmasının kendi hatası olduğunu ve sürekli olarak onu kurtarmaya niyeti olmadığını söyledi' diyor.Dedikoducu Polis sadece bu hikayenin yanlış olduğunu öğrendi. Kayıtta onun adına konuşma yetkisine sahip olan Tori Spelling'in bir sözcüsüyle görüştük ve bize bu hikayenin uydurma olduğu söylendi. Candy'nin servetini kızı yerine köpeğine devretmesi fikri aptalca, aktrisin onu finansal çöküntüden kurtarmak için annesinin ölümüne güveniyor - ki bu hiçbir şekilde yakın değil -.

Tori, geçmişte annesiyle olan sert ilişkisi (Aaron’un ölümü sırasında onlardan uzaklaşmışlardı) ve sorumsuz harcama alışkanlıklarıyla tanınıyordu. Candy, 2014 yılında yaptığı bir röportajda New York Times Tori'nin 'büyük bir mirası yönetecek araçlardan yoksun' olduğunu düşünüyordu.

Ancak, son yıllarda anne ve kızın ilişkilerini düzelttikleri açık. Geçen Ağustos ayında Andy Cohen ile bir röportajda Tori, annesiyle her şeyin harika olduğunu açıkladı: İyi, şu anda gerçekten çok iyi. Önümüzdeki ay, Tori, Instagram'da annesine mutlu yıllar diledi . Uzun ve samimi bir mesajla, 'Bu kadına tapıyorum,' diye yazdı. Candy'nin, on yıl önce Tori'nin eskiden davranışı yüzünden servetini kızından başka yöne çevirmeyi seçeceğini düşünmek gülünçtü.İptali BH90210 Geçen Kasım, Tori hakkında buna benzer bir dizi sahte tabloid söylentisine yol açtı. TAMAM MI! iddia etti İkinci sezon için yazım 'umutsuzdu' onu borçtan kurtarmak için yeniden başlatma şovunun. O tabloid birdenbire şunu iddia etti: Candy, Tori'nin kocası Dean McDermott'a güvenmedi . Bu arada Enquirer ona sahipti İptalden sonra 'arızanın eşiğinde' . Dedikoducu Polis bu iddiaların her birine baktı ve bunların tamamen sahte olduğunu gördü.

Kaynaklar

  • Taş, Natalie. 'Tori Spelling, Yıllarca Uzaklaştıktan Sonra Anne Candy ile İlişkisinin' Gerçekten İyi 'Olduğunu Söyledi.' People, 6 Ağustos 2019.

  • Instagram'da Tori Yazım. “Anneme Mutlu Yıllar…” 20 Eylül 2019.

  • Matis, Griffin. 'Tori Spelling'in Borcunu Ödemek İçin' BH90210 'İkinci Sezonuna İhtiyacı Var mı?' Gossip Cop, 2 Kasım 2019.

  • Scott, Hugh. 'Tori Spelling’in Annesi Dean McDermott’a Güvenmiyor mu?' Gossip Cop, 18 Kasım 2019.

  • Matis, Griffin. '' BH90210 'İptali Sonrasında' Arızanın Eşiğinde 'Tori Yazımı?' Gossip Cop, 22 Kasım 2019.

  • Patrick Havern, Tori Yazım Sözcüsü. 18 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.