Tori Yazım Hapishanesi

(Star)

Tori Yazım Yanıltıcı tabloid kapak hikayesine rağmen hapse girme tehlikesi yok. Dedikoducu Polis sadece bu sahte haberi ifşa edebilir.ist Joel Olsteen, der sich scheiden lässt

'Jail For Tori: Worst Nightmare For Mom Of Five' dergisinin son kapağında dramatik bir manşet okuyor Star . Ekteki makale, aktrisin para sıkıntısı nedeniyle beş yıla kadar hapis cezasına çarptırılabileceğini iddia ediyor. Yıllar geçtikçe, Spelling aslında 1 milyon dolardan fazla borç aldı, ancak dergi şimdi yanlış bir şekilde aktrisin ödenmemiş faturaları ve kredileri için parmaklıklar ardında zamanla karşı karşıya olduğunu bildiriyor.

Çıkış, bir avukatın “Şu anda bu bir ceza davası değil. Ancak herhangi bir sahtekarlık olursa, Tori vakit ayırabilir. ' Başka bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Bir mahkeme onun vergi sahtekarlığı yaptığını tespit ederse, Tori beş yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.' Burada bahsedilen pek çok 'eğer' ve 'olasılık' vardır, ancak Yazımın herhangi bir sahtekarlık yaptığına inanmak için hiçbir neden yoktur. Bu raporun tamamı asılsızdır ve gerçekleşmemiş varsayımsal bir duruma dayanmaktadır. Aktris, 'eğer' bir plan yaparsa 'hapse de gidebilir'. Ocean's Eleven -esque casino soygunu, ama bu da aynı derecede olası değil.

Selena Gomez schwanger mit Justin Bieber

Aslında, 'borçlu hapishanesi' uzun süredir ortadan kaldırılmış eski bir kavramdır. 19. yüzyılın ortalarında, bir kişi borcunu ödemediği için Amerika Birleşik Devletleri'nde hapse girebilirdi, ancak bu yasa 180 yıldan daha uzun bir süre önce kaldırıldı. Bugün, bir kişi vergi veya nafaka ödemediği için hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilir, ancak Yazım için durum böyle değil.

Her şeye rağmen, başka bir şüpheli içeriden biri dergiye şöyle diyor: 'Tori hapse girerse, bu [kocası] Dean [McDermott] çocukları kendi başına büyütmek zorunda kalacağı anlamına gelir.' Şüpheli kaynak, böyle bir senaryonun oyuncunun annesi Candy Spelling'in borcunu ödemeyi kabul etmesinin tek yolu olduğunu söylüyor. Dean'i hiç sevmeyen ve hatta Tori'ye onu terk etmesini tavsiye eden Candy için bu olasılığın kesinlikle korkunç olacağından eminim.

Derginin raporu tamamen teorik olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Ortak bir arkadaşımız ve Spelling ile görüştük. Bize mali durumunu düzene sokmak için çalıştığını söyledi. Duruma yakın bir başka kaynak, oyuncunun para sorunlarından kurtulmak için dolandırıcılık yapabileceğine inanmanın 'kesinlikle saçma' olduğunu söylüyor. Basitçe söylemek gerekirse, Spelling, işlemeye niyetli olmadığı bir suçtan dolayı hapse girmeyecek.

Maalesef bu ilk kez seslenmek zorunda kalmadık Star oyuncunun mali sorunlarını çevreleyen sahte haberler yayınladığı için. Dedikoducu Polis daha önce, Spelling ve McDermott'un annesinin servetini miras almak için beşinci bir bebeği olduğunu iddia ettiği için dergiyi basmıştı. Ayrıca, yayının Spelling'in kocasını aldatırken yakalaması için internetteki diğer kadınlar gibi poz vermesiyle ilgili uzun öyküsünü de çürüttük. Magazin dergisinin en son kapak hikayesi de aynı derecede sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hat Hoda Kotb ihren Job gekündigt?