Vardır Tori Yazım için gelişmiş duygular BH90210 ortak yıldız Brian Austin Green geçmiş ilişkilerini halka açık bir şekilde tartıştıktan sonra? Şu anda bir derginin iddia ettiği şey budur. Dedikoducu Polis ancak bunu çürütebilir.

Göre TAMAM MI! , Spelling, Green'in orijinali yaparken bir kaçış yaşadıklarını son itiraf etmesinden sonra can atıyor. Beverly Tepeleri, 90120 . Bir kaynak dergiye aktrisin 'Brian'ın geçmiş ilişkilerini bir nedenden dolayı gündeme getirdiğine ikna ettiğini söyledi. Aniden telefonunu aramalar ve mesajlarla dolduruyor, sohbet edip çocuklarını bir araya getirmeleri gerektiğini söylüyor. ' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Her zaman düşük öz saygısı vardı. Şimdi Brian'ın flört etmesi onu tekrar arzulandığını hissettirdi. 'Tabloid'in yazısında birkaç kat yanlış bilgi ve yanlış beyan var. Başlangıç ​​olarak, Green'in 'geçmiş ilişkilerini gündeme getirdiğini' söylemek yanlıştır. Oyuncu, yakın zamanda yayınlanan bir bölümdeki ilişkiye itiraf etti. What Happens Live'ı Canlı İzleyin, bu sırada arayan kişi olay olup olmadığını sordu. Green ancak Spelling ile 90'lı yıllarda sunucu Andy Cohen'in kendisine aktrisin kendisinin bundan bahsettiğini söylemesinden sonra yeniden bir araya geldiklerini doğruladı.

jlo schwanger von einer Stange

Ek olarak, tabloid raporunun çoğu son bölümden koparılmış gibi görünüyor. BH90210 Yeniden başlatma, orijinal dizinin yeniden başlatılmasını filme almaya çalışan kurgusal ve abartılı versiyonlarını oynayan orijinal dizilerin kadrosunu içeriyor. Yazımın karakteri şov içinde samimi bir sahneyi paylaştıktan sonra Green'in karakterine karşı hisler beslemeye başlar. Bu, gerçek oyuncular için değil, karakterler için bir olay örgüsüdür.

Hem Green hem de Spelling evli ve eşleri Megan Fox ve Dean McDermott'a bağlı. Sadece iki hafta önce Yazım, kocasının Instagram'da bir fotoğrafını paylaştı Ona aşık olmasının nedenlerinden birinin mizahının nasıl olduğunu ayrıntılarıyla anlatan bir başlıkla birlikte stand-up komedisi yapmak. Burada yer alan tek duygu, Spelling'in McDermott'a duyduğu hislerdir.

İlk sezonu ile 90210 yeniden başladıktan sonra, magazin dergileri eski yıldızları şovda arsa noktaları olmaya layık birçok dedikoduyla hedef aldı. Geçen ay, TAMAM MI! yanlış iddia edildi Yazım ve Jennie Garth, Denise Richards'ın oyuncu seçimi konusunda 'kavga ediyorlardı' . Ve Kadınlar Günü hakkında sahte bir hikaye ile geldi Fox, Green'den boşanmakla tehdit ediyor Spelling ile ilişkiyi onayladıktan sonra. Sanki bu tabloid yazarlardan bazıları çağrılarını kaçırmışlar ve kurgu yeteneklerini TV şovları için senaryolar hazırlamak için kullanmalılarmış gibi geliyor. BH90210 .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.