Dır-dir Tori Yazım umutsuzca arkadaş olmaya çalışmak kim Kardashian , sadece sessizlikle karşılanacak mı? Bir dedikodu blogunun öne sürdüğü hikaye budur. Dedikoducu Polis tamamen yanlış olduğunu öğrendi.

Göre Radar Çevrimiçi , Spelling, kısa bir süre önce Los Angeles'ta gerçeklik yıldızının yaşadığı aynı kapılı topluluğa taşındığından beri Kardashian ile arkadaş olmaya hevesli. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Spelling'in komşularından ve arkadaşlarından kendisi için iyi bir söz söylemelerini istediğini söyler, böylece 'Kim’in anneleri kulübüne katılabilir ve tüm Kardashian ailesiyle hafta sonları barbekü ve oyun buluşmaları' için bir araya gelebilir.Was isst Gwen Stefani?

Web sitesi, Kardashian'ın Yazım Denetimini tamamen engellediğini ve telefon görüşmelerine geri dönmeyi reddettiğini söylemeye devam ediyor. Sözde kaynak, realite yıldızının, mali sorunları ve diğer 'yükleri' nedeniyle 'dünyanın en büyük kaybeden ve inanılmaz derecede yapışkan' olduğuna inandığı Spelling tarafından ertelendiğini iddia ediyor.

Blogun makalesi bilinmeyen bir ihbarcının iddialarına dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Spelling’in sözcüsüne ulaştı ve bize bunun 'tamamen yanlış' olduğunu garanti etti. Onun adına konuşma yetkisine sahip olan aktrisin temsilcisi ekliyor: “Tori, Kim'i ve ailesini gençliğinden beri tanıyor. Birlikte büyüdüler ve aileler her zaman dostça davrandılar. '

Yazım ve Kardashian’ın ilişkisi aslında çok eskilere dayanır. İkisi de Los Angeles'ta aynı zamanda ünlü çevrelerde büyüdü. 2009'da Kardashian, ikinci kitabı için lansman partisinde Spelling'i bile destekledi. Mommywood .

Daha geçen hafta Kardashian söyledi Bu gece eğlence üzerinde görünmeyi çok seveceğini Beverly Tepeleri, 90210 yeniden başlatmak . Bu, Spelling ve Jennie Garth'ın daha önce onu şovda istediklerini söylediklerine yanıt olarak geldi. 'Ben oradayım, çünkü 90210 benim için çocukluğumdu, ”diye fışkırdı Kardashian. 'Bunun için babama yalvarırdım 90210 Kazak. Keşke hala sahip olsaydım. ' Bunlar, yeni komşusu tarafından o kadar dehşete düşürülen birinin onları tamamen hayal kırıklığına uğrattığı sözler değil.

warum ist pete davidson nicht auf snl

RadarOnline'ın Yazım konusunda bu kadar temelden uzak olması şaşırtıcı değil. Sitenin birden fazla kardeş yayını da, BH90210 star. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer haksız yere iddia etmek için Yazım, katılmaya davet edilmedi Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları çünkü o 'çok fakir'.

Bundan kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! hakkında saçma bir parça yayınlamak için Başrol oyuncusu Brian Austin Green için duyguları geliştiren yazım . Aktris hakkındaki bu sahte hikayeler, filmin popülerliğinden yararlanmak için yazılmış gibi görünüyor. 90210 yeniden başlat. Kardashian'ı içeren bu sonuncusu farklı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Caitlyn Jenner will wieder ein Mann sein