Tom Cruise 2018'de magazin dergilerinde sabit bir fikstürdü, ancak film yıldızıyla ilgili en çok söylenti yılın çok erken saatlerinde geldi. Ocak ayında, Dedikoducu Polis aktörün görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmek için Scientology'yi bıraktığını iddia ettiği için bir tabloidde baskın yaptı Suri Cruise . Zamanın kanıtladığı gibi, bu asla olmadı.

Ocak ayında Star Cruise'un birkaç yıldır görmediği 11 yaşındaki kızıyla ilişkisini onarmak için diniyle bağlarını koparmaya hazır olduğunu iddia eden bir kapak haberi yayınladı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Eğer onu geri istiyorsa, kiliseden uzaklaşmak zorunda kalacak ... Scientology'den ayrılmak, vermesi gereken en zor karar olacaktır.' Dedi.Çıkışın sözde kaynağı ayrıca Cruise'un, eğer ayrılırsa örgütün 'onu yok etmeye kalkışacağından' korktuğunu, ancak kiliseyle 'konuşmadığı sürece huzur içinde kalacağı bir anlaşma yapmayı umduğunu' ileri sürdü. Scientology'ye karşı çıktı. ' Şüpheli içeriden, 'Scientology, Tom için açık sezon ilan ederse, onu gömebilirler' diye ekledi.

Hikaye Ocak ayında ilk yayınlandığında, duruma yakın bir kaynak, isminin açıklanmaması koşuluyla konuşan, bize güvence verdi. Cruise'un Scientology'yi bırakma planı yoktu. . O zamandan beri bu daha da belirgin hale geldi. Geçtiğimiz Temmuz, Cruise, Clearwater, Florida'da bir apartman dairesi satın aldı , Church of Scientology’nin uluslararası genel merkezinden sadece bir blok ötede.

İnsanlar dergiden çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağı Star Temmuz ayında, film yıldızının Beverly Hills'teki malikanesini sattığını ve Clearwater'daki yeni ana üssü olacak iki katlı bir çatı katı dairesini yenilediğini kaydetti. Cruise’un 23 yaşındaki oğlu Connor ve ailesinin diğer üyeleri de bölgede yaşıyor.

Gerçekte, Cruise, Scientology'nin kararlı bir üyesidir 30 yıldan fazladır ve bu yılın başlarında kiliseden ayrılmaya hiç niyetlenmemişti. Bunun yerine, film yıldızı o zamandan beri genel merkezinin yakınına taşındı. Bu arada, oyuncunun görüşmediği kızı, New York'ta, birincil velayeti olan annesi Katie Holmes ile birlikte yaşıyor. Aktrisin temsilcisinin geçen yılki diğer baba / kızın yeniden bir araya gelme hikayelerini reddettiğini belirtmek gerekir.

Cruise’un Suri’den yabancılaşmasıyla ilgili kesinlikle çok fazla gizem var, ancak Star açıkça hiçbir zaman durum hakkında herhangi bir kavrayışa sahip olmadı. Film yıldızının kızıyla yeniden bir araya gelmek için Scientology'yi bıraktığı iddiası hiçbir zaman sonuç vermedi ve bu, 2018'in Cruise hakkındaki en büyük yanlış söylentilerine işaret ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.