Country müzik süperstarları Tim McGraw ve İnanç Tepesi 24 yıldır evliyim. Birlikte bir albüm çıkardılar ve üç kız çocuğu yetiştirdiler, ancak magazin dergileri hala sürekli olarak ikisinin ayrılacağını iddia ediyor. Dedikoducu Polis McGraw’ın 2020’deki en önemli söylentisi, McGraw’ın Hill’de yürümesiyle ilgiliydi.McGraw And Hill: Ayrı Yaşamlar

Mart ayında Küre McGraw ve Hill'in yaşadığını bildirdi ' ayrı hayatlar McGraw plak şirketi Sony'den ayrıldıktan sonra. Bir 'kaynak', bu çıkışın 'Faith'in solo sanatçı olarak geri dönüşünü başlatmasını çok zorlaştıracağını' iddia etti. Hill kariyerini askıya aldı ve şimdi McGraw olmadan 'onu terfi ettirmeye pek ilgi duymayacağına ikna oldu'. Gazeteci, bu kargaşanın sonunda boşanmayla sonuçlanabileceğini söyledi.Dedikoducu Polis Mcgraw sözcüsü bu plak şirketi kararının boşanmayla sonuçlanacağını reddettikten sonra bu hikayeyi bozdu. McGraw, bu hikayenin çıktığı hafta aynı hafta Instagram'da Hill ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Artı, tabloid bir neredeyse kelimesi kelimesine yinelenen Bu hikayeyi birkaç ay önce anlattı, bu yüzden bu hikayeyi ciddiye almak imkansızdı.

Hill Hala Popüler

Dahası, bu hikaye Hill’in kariyerinin yeniden canlanmaya ihtiyacı varmış gibi davranıyor. McGraw ile evlenmeden önce ünlüydü ve o zamandan beri kültürel zeitgeist'te kaldı. 1.3 milyondan fazla Instagram takipçisi topladı ve 2019'da Hollywood Walk of Fame'deki bir yıldız gibi pek çok ödül kazandı. Tekrar müziğe odaklanmaya karar verirse, ona ihtiyaç duyacağı konusunda endişelenmesine gerek kalmayacağını söylemek güvenli. koca popüler kalsın.Son Hikaye Değil

Bu tabloid'in McGraw ve Hill'i hedef aldığı son sefer değildi. Eylül ayında, bir kez daha ayrı hayatlar yaşadıklarını iddia etti. nerede yaşanacağını tartışmak . Bu, aynı zamanda muhtemelen tamamen uydurma olan, neredeyse aynı olan başka bir hikayeydi. McGraw ve Hill, imzaladıkları etiketler ne olursa olsun, mutlu bir şekilde 2021'e giriyorlar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Faith Hill (@faithhill) tarafından paylaşılan bir yayınDiğer Aptal Hikayeler

Magazin dergileri, olayları belirsiz ama inandırıcı tutmak için magazin gazetesini serbest bıraktığı için çiftlerin ayrı hayatlar yaşadığını söylemeyi seviyor. McGraw ve Hill, sadece bu yıl olduğu gibi, ünlü bir şirkette. Küre dedim Tom Selleck ve Jillie Mack ve Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi ayrı hayatlar da yaşıyorlardı. Matthew McConaughey sözde tüm ailesinden ayrı yaşamak . Bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi, bu nedenle 'ayrı yaşamlar' ifadesini 'tamamen yanlış' ile eşleştirmek iyi bir kuraldır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Tim McGraw, Faith Hill’in En Genç Yaşı 19: Sevimli Çocuktan Büyüleyici Yetişkinliğe Geçişini Görün

Tim McGraw, Faith Hill’in Kızı Striptizci Kutup Becerilerini Gösteriyor

Rapor: Faith Hill, Tim McGraw'ın Tek Başına Tura Çıkmasını İstemiyordu

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.