Miley Cyrus 2019'u inanılmaz derecede başarılı bir yıl olarak adlandırabilir. Yakında çıkacak bir albümle, eleştirmenlerce beğenilen bir performans Siyah ayna ve Billboard listelerinde birçok kez yer alan Cyrus'un kariyeri, son 12 aydır çabalarının ardından hiç bu kadar iyi bir konumda olmamıştı. Maalesef, bu onun boşanması oldu Liam Hemsworth bu onun yılın sonuna hakim oldu.

Ünlü bir çift ayrıldıktan sonra her zaman bol bol konuşma olur, ancak Cyrus çok sayıda aşağılayıcı ve saçma söylenti gördü. 2019'un En İyi Miley Cyrus Söylentisinin kazananı, yaklaşan boşanma haberinin gelmesinden sadece birkaç hafta sonra Ekim ayında geldi.KB ödülü, hakkında kapak hikayesiyle iddia ediyor Cyrus, Hemsworth’ün bebeğine gizlice üç aylık hamile Ayrıldıklarını duyurduktan sonra. Çıkış, bebek doğduğunda ikisinin uzlaşabileceği fikrine bile serpildi.

Gazeteci, Cyrus'un bademcik iltihabı nedeniyle hastanede kısa süre kalmasının aslında hamileliği için gizli bir örtü olduğunu savundu. Kimliği belirsiz bir 'kaynak' dergiye, Cyrus ve Hemsworth'un 'sonuna doğru açık bir ilişkisi olduğunu' bu nedenle çocuğun babalığının kesin olmadığını söyledi. Kaynak, Cyrus'un 'Liam'ın hayatının geri kalanı boyunca onunla bağlantı kurması konusunda kesin bir kararlılığı' olduğunu söyledi. 'Hala onu tuhaf bir şekilde seviyor' diye eklediler.

Kaynağın iddia ettiği Liam Hemsworth, çocuk onun olsaydı boşanma konusundaki fikrini değiştirirdi. İçeriden biri, 'ilk etapta ayrılmalarının ana nedenlerinden birinin' Hemsworth’ün babalık hırsları olduğunu söyledi. Kaynak, çevresi babalık testine kadar onu aceleci bir şey yapmaktan alıkoyuyordu.

Yayın, Cyrus'un neden 'gizli' hastanede kaldığı fotoğrafları sosyal medyada paylaştığına hiç değinmedi. Cyrus'un kendisini eski kocasına 'bağlamak' istediği şeklindeki tuhaf imasını hiçbir zaman açıklamadı.

Ne olursa olsun, Cyrus, tabloid yayınlandıktan hemen sonra mevcut erkek arkadaşı Cody Simpson ile bir Instagram Live oturumuna ev sahipliği yaptı. Eski sevgilisine yöneltilmiş gibi görünen birkaç olumsuz yorum yaptı. Hatta Simpson'ın çıktığı ilk iyi adam olduğunu ima etti. Magazin dergisinin gizli aşk iddiasına dair herhangi bir kanıt yoktu.

sind Jen und Brad Dating

Gazete gazetesi ayrıca Miley Cyrus'un sağlığı hakkındaki önceki hikayelerinin hiçbirinde hamileliği gündeme getirmemişti. Yayına göre, Cyrus birkaç hafta önce bir sağlık krizinin eşiğindeydi. Aniden, üç ayını sağlıklı bir hamilelik olarak etiketledi. Cyrus’ın yılı, ciddi sağlık acil durumları veya hamilelikler içermiyordu. Bir krize en yakın olduğu zaman birkaç hafta önce sürpriz bir ses teli ameliyatı aksamadan gitti.

Parlak tarafta, öyle görünüyor KB nihayet uyuyan köpeklerin yatmasına izin vermeye karar verdi - en azından şimdilik. Şuraya taşındı: Cyrus'un Kristen Stewart ile yanlış eşleştirilmesi ve bunu ilan etmek Cyrus'un ailesi ve Simpson onu rehabilitasyona zorluyordu . Doğrulama kontrolü gelişmemiş olsa da, en azından nihayet boşanma sürecine devam ederken pop yıldızına katılıyor.

Cyrus’ın yılı yüksek bir notla bitiyor gibi görünüyor. Simpson ile ilişkisi büyümeye devam ediyor ve çift, Cyrus ailesiyle birlikte sahne aldı yardım kuruluşunun tatil partisinde. Bir sonraki albümünün 2020'nin başlarında çıkması bekleniyor ve geleceği parlak görünüyor. Yeni yılda hangi dedikodunun içine girerse girsin, Dedikoducu Polis magazinlerden daha fazla kurguyu çürütecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.