Mila Kunis boşanmadı Ashton Kutcher bu yıl yüzünden Demi Moore’un kitap. Yanlış olduğunu bildiren magazin dergileri. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi, çift hakkında yılın en önemli söylentimiz olarak adlandırdı.

Mayıs ayında, Kutcher’ın eski karısı Moore’un her şeyi anlatan bir anı yazdığını duyurduktan sonra, Star iddia eden bir hikaye yayınladı Kunis, Kutcher'la boşanmanın ortasında 'boşa gidiyordu' . Moore'un kitabının yayınlanmasından aylar önce yayınlanan yanlış hikaye, Kunis'in Moore'un her şeyi anlatan kitabında yazabilecekleri hakkında sözüm ona endişeli olduğuna odaklandı. Gazete, isimsiz bir kaynağın 'Mila, Demi'nin neyi ifşa edebileceği konusunda takıntılı. Mila, Ashton'la evlendiğinde bir melek olmadığını biliyordu, ancak hiçbir karısı kocasının eski sevgilisini aldattığını duymak istemez. 'Tüm öncül deliklerle doluydu ve zaman bu deliklerin daha da büyük görünmesini sağladı. Başlangıç ​​olarak, o zamanlar Moore’un kitabında ne olacağını kimse bilmiyordu. Kunis, Kutcher ile dört yıldır evli ve 20 yıldan fazla bir süredir arkadaş. Kutcher'in tam olarak kim olduğunu ve kiminle evlendiğini bilmediğine inanmak için hiçbir neden yok. Hatta podcast'inde Dax Shepard'a 'Birbirimizle bu ilişkiye süper şeffaf girdik, bu yüzden birbirimizin hatalarını yüzde 100 biliyorduk ... Ve biz de 'Seni olduğun için kabul ediyorum' gibiydik.” Kitap hakkında hiçbir şey yok. bunu değiştirdi.

Moore’un kitabı Eylül ayında yayınlandı ve Kutcher hakkında bazı şiddetli suçlamalar varken Kunis ile olan evliliği her zamanki kadar güçlü. Kunis, kitabın herhangi bir ifşası için asla endişelenmedi. Çift, birbirleriyle ve çocukluk dönemlerinde hala haftalık randevulara çıkıyor. YouTube şovunda görünüm Sıcak Olanlar , Kutcher şaka yollu dedi , 'Oh, Mila Kunis, seni seviyorum, eğer bunu anlayamazsam tatlım, çocuklara iyi bak.' Hikaye uydurma oldu Dedikoducu Polis Bize bunun doğru olmadığını söyleyen Kunis'in temsilcisiyle görüştü.

Kitap çıktığında, magazin dergileri bir kez daha hikayedeki büyük isimlerden yararlanarak uydurma makaleler yayınlama fırsatını buldular. Dedikoducu Polis bir dizi hikayeyi çürüttü yayınlanmadan önce ve sonra. Bir hikaye Yıldızlar kardeş yayın, National Enquirer, hatta aynı öncülle koştu bile Kunis evlilik sorunları arasında 'kendini açlıktan ölüyordu' . Hikaye Mayıs'ta doğru değildi, Temmuz'da doğru değildi, Eylül'de de doğru değildi. Eşler bugün güçlü kalıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.