Meghan Markle ve Prens Harry Gezegendeki herhangi bir çiftten daha fazla düzmece gazete haberi almak. Uluslararası üne sahip eski kraliyet mensupları, akla gelebilecek her korkunç söylentiye maruz kalıyor. Dedikoducu Polis 2020'de onlar hakkındaki en önemli söylentisi, sızan boşanma evrakları hakkındaydı. Şu eski söylentiyi gözden geçirelim, olur mu?'Boşanma Kağıtları Sızdı!'

Nisan ayında, Kadınlar Günü kapağında inanılmaz bir özelliğe sahip olduğu iddia edildi: sızdırılmış boşanma kağıtları Meghan Markle ve Prens Harry'den. Makalenin başlığı 'Meghan'ın Kirli Boşanma Planı Açığa Çıktı!' İçerdekiler, magazin gazetesine başından beri Markle’ın büyük planının bir parçası olduğunu söylüyor: 'Çocukları Amerika'ya getirmek, böylece her zaman hayalini kurduğu ünlü hayatını yaşayabilsin.' Amerika'da daha fazla güce sahip olacaktı çünkü Prens Harry 'yasal haklar açısından tüm kartları elinde bulundurduğu bir ülkede ailesinden izole olacaktı.'Meghan Markle ve Prince Harry, siyah paltolar giyerken taraftarlarını selamlıyor

(ComposedPix / Shutterstock.com)Bir Yem Ve Anahtar

Muhtemelen bazı boşanma belgeleri bekliyordunuz değil mi? Hayal kırıklığına uğrayacaksın. Bu korkunç bir yem ve değişim hikayesiydi. Tabloid, boşanma kağıtları kotasını doldurmak için Markle’ın ilk boşanmasıyla ilgili bazı ayrıntılara çekildi ama hadi devam etti. Okuyucuyu, olmayan ve var olmayan bir Sussex boşanmasını okumaya kasten yanılttı.

Dedikoducu Polis Prens Harry ve Meghan Markle hakkında birçok yemle yüzleşiyor ve hikayeleri değiştiriyor. Yeni fikir söz konusu magazin dergisiyle aynı kurumsal şemsiyenin altında olanlar. Yeni fikir kanıtlandı Meghan Markle tutuklanmıştı sadece onun olduğunu söylemek için istekli inançları yüzünden tutuklanmak için. O dedi Prens Harry rehabilitasyondaydı ama hikaye nasıl olduğu hakkındaydı belki bir gün bir sağlıklı yaşam merkezine gitmek. Bu tabloid ile aynı dublörlük yaptı. Markle’ın eski boşanma kağıtları yaklaşan bir boşanma hikayesinde.

Meghan Markle bir etkinlikte mavi kot gömlek giyiyor

(lev radin / Shutterstock.com)Bu sadece başka bir vuruş parçasıydı

Markle ve Prince Harry, birçok nedenden ötürü Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındılar, ancak bu tabloid, Markle'ın egosunu besleyebilmesi için hepsini bir süper kötü adam gibi planladığını düşünmenizi istiyor. Bu, Sussex Dükü ve Düşesi'nin boşanmakta olduğunu düşünmenizi isteyen iğrenç bir hikayeydi, bu sadece gerçekleşmemişti.

Daha Fazla Sahte Markle Hikayesi

Bu neredeyse son sefer değildi Kadınlar Günü Sussex Düşesine saldırdı. İddia etti Takım elbise star Prenses Beatrice’in düğününü mahvetti katılmamasına rağmen. Markle görünüşe göre kraliyet ailesini zorla alıyordu. Prenses Diana belgeseli , fakat Dedikoducu Polis o hikayeyi bozdu çünkü böyle bir belgesel daha önce duyurulmadı.

Hatta bu magazin dergisi Kasım ayında bu boşanma söylentisini yeniden yaymaya çalıştı ve Sussex'lerin de şimdiye kadarki en kötü kavga ve parçalanırdı. 2021'e girerken, yakında çıkacak podcast'ler ve Netflix dizileriyle Sussex'ler her zamankinden daha yakın. Söylemek yeterli, ayrılmadılar ve bu tabloid ne hakkında haber yaptığını bilmiyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişman Olmak 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.