2020 için sıcak başladı Margot Robbie . İkinci Akademi Ödülü adaylığını aldı Bomba ve başrolde Bir Zamanlar Hollywood'da . Ayrıca magazin dergilerinde kendisi hakkında yazılan bir sürü düzmece hikâye vardı. Dedikoducu Polis top Robbie'nin 2020 söylentisi, başrol oyuncusu ve magazin elyafıyla yaşanan sürtüşmeyle ilgiliydi, Brad Pitt .

Altın Küre Dramı

Ocak ayında Yeni fikir Robbie'nin onu istediğini bildirdi Pitt'in yanında oturmamak Altın Küre'de. Robbie, kocası Tom Ackerley ile otururken, Pitt DiCaprio ile masada oturdu. Bir Zamanlar Hollywood'da . Magazin gazetesi, Ben, Tonya yıldız 'özel olarak talep edildi' Pitt'ten ayrı oturuyor çünkü Pitt ile 'büyük bir gerilim' var. Vampirle Röportaj star.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Margot Robbie (@margotrobbie) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bob Marley starb an Krebs

Sadece bu gerginlik nedir? İpucu yok. Yeni fikir asla kendini açıklama zahmetine girmedi ve olayları olabildiğince belirsiz tuttu. Robbie'nin bir temsilcisi, hikayenin hem yanlış hem de 'tamamen öngörülebilir' olduğunu söyleyerek bunu çok iyi ifade etti. Magazin dergisinin yaklaşık bir yıl önceki kendi hikayesine atıfta bulunması mümkündür. Robbie ve Pitt çok yaklaşıyor Ackerley'in rahatı için, ama Dedikoducu Polis Yine de bu hikayeyi bozdu, bu yüzden bu tabloid çok zor bir noktada kaldı.

O zaman kürelerin nesi vardı?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Robbie o gece aday gösterilen iki filmdeydi: Bomba ve Bir Zamanlar Hollywood'da . Robbie bu rol arkadaşlarının hiçbiriyle oturmadı, bu yüzden ya Hollywood'un yarısıyla belirsiz bir “büyük gerilim” yaşadı ya da belki bir filmi diğerine tercih etmek istemedi. Belki sadece harcamak istedi kocasıyla gece ama her iki durumda da, hafif olarak algılanmamalıdır.

Pitt ve Robbie Tekrar Çalışıyor Olabilir

Bu ayın başlarında bu tabloid, Robbie ve Pitt hakkında çok farklı bir şarkı söyledi. İkisi filmde rol alabilir Babil birlikte, bu yüzden tabloid iki çıkmaya başlayabilir . Bu gerilim için çok fazla. Dedikoducu Polis Robbie'nin dikkatini çektikten sonra bu hikayeyi bozdu resmi olarak atılmadı Yine de Robbie mutlu bir şekilde evli.

Brad Pit ve Margot Robbie kırmızı halıda birlikte şakacı bir şekilde dans ediyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Daha Temelsiz Robbie Kan davaları

Yeni fikir ayrıca arasında drama olduğunu iddia etti Robbie ve Pitt’in en iyi arkadaşlarından biri , onun Ocean's Eleven başrol oyuncusu George Clooney. Clooney, Robbie'yi David O'Russell ile çalıştığı için kara listeye alıyordu, ancak Russell ve Clooney baltalarını yıllar önce gömdüler. Bu tabloid ayrıca aralarında dram olduğunu söyledi. Robbie ve Jennifer Lawrence ama duruma yakın bir kaynak, Lawrence'ın Robbie'den rahatsız olmadığına dair güvence verdi.

Sofia Richie und Selena Gomez

Açıkçası, bu tabloid, Robbie ve diğer A-listers arasında rastgele kan davaları körüklemeye bayılıyor. Hem popüler hem de beğenilen filmlerde başrol oynamaya devam ediyor, bu yüzden kötü bir tavrı olduğuna inanmak için hiçbir neden yok. Bekleyip kim olduğunu görmemiz gerek Yeni fikir bir sonraki ile kan davası olduğunu söylüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Charlize Theron, Brad Pitt'e Hamile miydi yoksa Adam Driver'ın Bebeğiydi?

Ryan von schwarzer Tinte Chicago

Rapor: Brad Pitt, Angelina Jolie'yi Hapishaneye Gönderdi

Kalbi kırık 'Jennifer Aniston kendini Brad Pitt'e aç bırakıyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.