Bunu ortaya çıkardıktan sonra Lori Loughlin ve onun kocası, Mossimo Giannulli , dahil oldu tartışmalı üniversite kabul skandalı , çift ve evlilikleriyle ilgili söylentiler orman yangını gibi yayıldı. Dedikoducu Polis ikiliyle ilgili birçok raporu araştırdı ve yılın en önemli hikayelerinden biri, yasal kovuşturmanın stresinin onlarca yıllık evliliklerinde balta olup olmayacağıydı.

Lori skandalın ortasında Mossimo'dan ayrıldı mı?

Ağustosda, TAMAM MI! Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli'yi sürdürdü ayrı hayatlar yaşıyorduk . Tabloid, üniversiteye giriş skandalı arasında ikisinin birbiriyle çeliştiğini iddia etti. Çiftin sözde bir arkadaşı, 'kameralar gittiğinde, eylemi bıraktılar ve bir çiftten çok iş ortağı gibi göründüklerini' açıkladı.İçeriden bilgi alan kişi, avukatlarıyla konuşmanın yanı sıra, eşlerin birlikte neredeyse hiç vakit geçirmediğini de ortaya çıkardı. Loughlin ve Giannulli'nin içine girdiği kargaşaya rağmen, Dedikoducu Polis sahte raporu düzeltti. İlk ve en önemli, Dedikoducu Polis birkaç hesabı mahvetti skandalın ortasında 23 yıllık eşlerin boşandıklarını veya ayrı hayatlar yaşadıklarını ima etmeye çalışan. İkili, birleşik bir cephe oluşturuyormuş gibi yapmıyordu ve incelemenin ilişkilerini nasıl etkilediğini kimse hayal edemese de, çift bir kez bile birbirlerine sırt çevirmedi ya da ayrılmadı.

Lori ve Mossimo'nun Gerçekten Yaptığı Şey

Ek olarak, o sırada, Dedikoducu Polis çifte neler olduğu hakkında daha güvenilir bilgiler sundu. Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli 9.5 milyon dolarlık bir konak satın aldı Hidden Hills, Kaliforniya'da. Çift ayrı yaşıyorsa veya evlilik sorunları yaşıyorsa, çiftin birlikte bir malikaneye bu kadar para harcayacağından şüpheliyiz. Sonra ikisi tutuklandı ve suçlandı dolandırıcılık ve rüşvetle ilgili suçlarla, Loughlin ve Giannulli başlangıçta masumiyetlerini sürdürmek için suçsuz olduklarını iddia ettiler.

Lori'nin Kızı Olivia Jade Sonunda Konuştu

Mayıs ayına gelindiğinde, Loughlin ve Giannulli savunmalarını 'suçlu' olarak değiştirdiler ve Ağustos ayının sonlarında, Fuller Evi yıldız, iki ay hapis cezasına çarptırılırken, Giannulli’nin hapis cezası beş aydı. Son zamanlarda, çiftin en büyük kızı Olivia Jade, sessizliğini bozdu Jada Pinkett Smith'in şovunda göründüğünde, Kırmızı Masa Sohbeti , ebeveyninin kararının ve nihai mahkumiyetinin ardından nasıl başa çıktığı hakkında konuştu.

Sohbet, izleyicilerinden bazı tartışmalara yol açtı, ancak skandalın Loughlin'in kızlarını ne kadar etkilediğine başka bir bakış sundu. Bununla birlikte, YouTube yıldızı da ebeveynlerinin ve kararlarının yanında yer aldı.

Bu Sahte Hikayeleri Düzeltmeye Devam Edeceğiz

Sonuç olarak, Loughlin yakında piyasaya sürülecek ve dünya endişeli bir şekilde, kariyerini canlandırmak istiyorsa, gözden düşmüş aktrisin ne yapacağını bekliyor. Dedikoducu Polis Ancak, her adımda orada olacak ve aktris veya evliliği hakkındaki yanıltıcı hikayeleri düzeltecektir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Barack Obama, Karısı Michelle ile Sorunlu Evliliği Kabul Etti

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Tim McGraw, Faith Hill’in Kızı Striptizci Kutup Becerilerini Gösteriyor

anna kendrick justin timberlake dating

Cindy Crawford ve Rande Gerber Rapor Başına 'On The Rocks'

Chip ve Joanna Waco'da Evlilik Sorunlarına Neden Olan Otel Gaines?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.