Herkesten fazla, Kevin Hart iyi olanın kötü ile geldiğini bilir. Bu yıl komedyen, devam filmlerinin kaçak başarısının tadını çıkardı. Jumanji ve Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı . İlki, geçen hafta dünya çapındaki açılışında 200 milyon dolardan fazla para kazandı. Ayrıca davalar ve ilişki dramıyla da sert bir tavır aldı. Hakkında en büyük haberKevin HartAncak, onu ve bir arkadaşını sırtından ciddi şekilde yaralanan bırakan, Eylül ayında yaptığı araba kazasıydı.

İlk raporlar belirsiz olmasına rağmen, Hart harika bir iyileşme sağladı doktorlarının ve fizyoterapistlerinin yardımıyla. Yolunu esirdi Jumanji: Sonraki Seviye Herhangi bir yaralanma belirtisi olmayan basın gösterimi. Bu nedenle, National Enquirer İyileşmesine ilişkin 'raporu', 2019'un En İyi Kevin Hart Söylentisi.Gazeteci şunu iddia etti: arkadaşları, kazanın Hart'ı felç etmesinden korktu hayatının geri kalanında. Hart, kazadan sonra 10 gün hastanede kaldı ve sırt ameliyatı geçirdi. Daha sonra, iyileşmesini tamamlamak için bir rehabilitasyon kliniğinde biraz zaman geçirdi. Çıkış, apaçık yanlış hikayesiyle bundan yararlandı.

Yayın, Hart’ın yakın çevresinin, komedyeni hiç tedavi etmemiş bir doktora atıfta bulunmadan önce iyileşmesinden şüphe ettiğini söyledi. Hart'la hiç tanışmayan doktor, sırt cerrahisinin 'yüksek başarısızlık oranının' birkaç olası olumsuz sonucu olabileceğini söyledi. Çıkış, komedyenin arkadaşlarının, çileden 'tamamen kurtulacağından' şüphelendiğini ve Hart'ın hayatının geri kalanında felç olacağını düşündüğünü söyledi.

Hart iyi olduğu ve kazadan sonra iyileştiği için bu fikir şimdi gülünçtür. Bununla birlikte, böyle ciddi bir durumdan yararlanmaya çalışmak son derece düşüktür. Neyse ki, söylenti ilk yayınlandığı sırada açıkça yanlıştı. Hart’ın en içteki arkadaşları ve meslektaşları, Hart’ın iyileşmesi hakkında olumlu şeylerden başka bir şey söylemedi.

Hart’ın karısı Eniko Parrish, 'gayet iyi' olacağını ve 'kısa sürede' iyileşeceğini söyledi. Onun Jumanji yardımcı yıldız Dwayne Johnson, talk şovlarda Hart hakkında şakalar yaptı ve komedyenin harika olduğunu söyledi. Hart’ın eğlence şirketi HartBeat Productions'ın başkanı, Hart’ın beklenen 'tam iyileşmesi' nden doğrudan söz eden bir bildiri yayınladı. Dedikoducu Polis Hart’ın kampındaki kendi kaynağımızla bile görüştük. Gazetenin haberini kurgu olduğu için hemen reddettiler.

Bir kazadan ve sırt ameliyatından kurtulmak kolay bir süreç değildir, ancak böylesine yoğun bir olaydan sonra bir mola verdi. Ancak, önümüzdeki yıl prodüksiyon öncesi ve sonrasına girecek birden fazla proje ile bu molayı kullanacak gibi görünmüyor. Ayrıca, daha önce de söylediğimiz gibi, Hart's, Jumanji: Sonraki Seviye Sürümü. O var son derece kişisel altı bölümlük bir Netflix belgeseli Noel'den hemen sonra yayınlanacak. Kevin Hart, bir başka aksiyon dolu başarı ve mücadele yılını bekliyor. Bu, kazasının onu yavaşlatmasına izin vermediğinin bir başka kanıtı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.