Yeni bin yıl nazik davrandı Keanu Reeves . Kendini şu şekilde yeniden icat etti: John Wick ve şu anda üzerinde çalışıyor Matris 4 Bu yüzden talihi yıllarca devam edecek. Bir süredir ünlü olan Reeves, kendisini genellikle magazin sayfalarında sıcak bir konu olarak bulur. Dedikoducu Polis 2020'de Reeves hakkındaki en önemli söylentisi sanatçıyla evlenmesiyle ilgiliydi. Alexandra Grant .

Ron White und Margo Rey

Galadan Koridora

Kadınlar Günü Nisan ayında geri rapor etti Reeves ve Grant nişanlandı Grant, Gwyneth Paltrow ile bir partiye katıldıktan sonra. Gazeteci, Reeves'in Yeni Yıl arifesinde evlenme teklif ettiğini iddia etti. Bir kaynak, Grant'in 'düğünü olabildiğince düşük seviyeli tutmak ve bu yılın ilerleyen saatlerinde Honolulu'ya yaklaşacaklarını' açıklamak istediğini iddia etti.Alex başlangıçta nişan haberlerini düşük seviyede tuttu, ancak artık onun heyecanını kontrol edemedi ve mutlu bir şekilde arkadaşlarına parmağındaki muhteşem parıltıyı gösterdi.

Alexandra Grant mavi bir elbise giyiyor ve Keanu Reeves ile birlikte duruyor.

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polis Reeves'in nişanlı olup olmadığından gerçekten emin değildim. Reeves ve Grant hem özel kişilerdir, bu nedenle bilgi bulmak kolay olmadı. Grant bir yüzük takıyordu o parmak, ama aslında bir nişan yüzüğüne benzemiyordu. Bu uzun öykünün bildirilmesinin üzerinden birkaç ay geçti ve hiçbir nişan duyurusu yapılmadı. Kadınlar Günü anlaşmazlıkları bildirme alışkanlığı var, bu yüzden bu hikayeyi aynı şekilde bozduk.

Noel'de mi Evlendiniz?

Altı ay sonra, TAMAM MI! Reeves ve Grant'in Noel'de evlendi . Bir kaynak 'her şey çok sessiz' diyerek bir kez daha düğün özel olacaktı. Dedikoducu Polis aşırı özel bir mesele olsaydı, magazin dergisinin bundan nasıl haberdar olacağını belirtti. Bir Reeves temsilcisi, oyuncunun evlenmek için herhangi bir planı olduğunu reddetti.

Zamanında Kolayca Engellenir

Bu gazetelerin her ikisi de Reeves'in 2020'nin sonunda evleneceğini ve belirsiz hikayelere son tarihler koymaktan daha iyi bilmeleri gerektiğini söyledi. The Kırılma noktası star 2020'de evlenmedi, bu yüzden bu iki hikayenin de yanlış olduğu ortaya çıktı, gerçekten kimseyi şaşırtmadı. Bu tabloid, doğru bir resim çizmekten çok spekülasyonları bildirmeyi seviyor.

Diğer Şüpheli Görevler

Bu yıl, Kadınlar Günü . İddia etti Elle MacPherson nişanlandı eski doktor Andrew Wakefield'a karşı, ama onlar değil. Zac Ephron ve Vanessa Valladares nişanlı olduğu söylendi, ancak çiftten hiçbir teyit gelmedi. Özellikle aptal biri için, tabloid geçtiğimiz günlerde Jennifer Aniston'ın Brad Pitt ile nişanlandı . O idi…. 1999'da, ama kesinlikle 2020'de değil. Belki Grant ve Reeves bir gün düğümü bağlayacak, ancak bu, bu hikayeleri tamamen sahte olmaktan kurtarmayacak.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Zorla 'The Talk' Çıkışından Sonra Sharon Osbourne'a Karşı 'İntikam' Planlıyor

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis Romance Brewing?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.