Katie Holmes 'İle düşük anahtarlı ilişki Jamie foxx ikilinin bir düğün ya da bebek planladığına dair pek çok uydurma söylenti ile tüm yıl boyunca magazin dergilerine hakim oldu. Çiftin bölünmesiyle ilgili haberler çıktıktan sonra, dedikodular hemen fikrini değiştirdi ve ikisinin ayrılığa ne kadar kötü uyum sağladığına dair hikayeler yayınlamaya başladı. Evlilik ve çocuklarla ilgili bu önceki iddialar çoğunlukla unutulmuştu, ancak eski çift hakkında 2019'un En İyi Katie Holmes ve Jamie Foxx Söylenti unvanını vermemiz gereken bir makale var.

Temmuz ortasında, Star hikayesiyle geldi Holmes, Foxx ona evlenme teklif etmeden hemen önce hamile kalıyor - aslında aynı anda her ikisini de tahmin ederek bebek ve düğün söylentilerini ikiye katlamak. İddia klasik tabloid replikleriyle doluydu. Çifte yakın kimliği belirsiz bir 'içeriden' birine göre Holmes, 'mucize' bebeğine giden 'en hızlı' yol olacağını bildiği için gebe kalmak için IVF kullandı. Çıkış, aktrisin 'anne parıltısını' kanıt olarak gösterdi ve hatta midesine 'bebeğe zaten bağlanmış gibi' dokunacağını bile iddia etti.Elbette, çıkış noktası Holmes'un beden dili ve görünüşüne dair tuhaf okumasının ötesinde hiçbir kanıt sunmadı. Yine de Holmes'un ailesini genişletmeyi ve 'tüm bu 'ilkleri' yeniden keşfetmeyi bekleyemeyeceğini ileri sürdü. Hatta gazeteci, bebek konusunda heyecanlananların yalnızca yetişkinlerin olmadığını da ekledi.

Holmes'un Tom Cruise'la olan evliliğinden olan genç kızı Suri bile annesinin haberinden o kadar 'mutlu' ki, onunla 'tüm doktorların randevularına' gitmeyi teklif etti. Bununla birlikte, dergiye göre kendini zaptedemeyen Foxx'du.

Gazetenin kaynağı Foxx, nişan yüzüğünü “bir süre” tuttu ama dizinin üstüne çökmek için gereken son işaretin bebeğin ifşası olduğunu biliyordu. Cömert ihbarcı, oyuncunun 'her zamankinden daha sevecen' olduğunu ve hamileliğinin 'her adımında' Holmes ile birlikte olmak istediğini ekledi.

Dedikoducu Polis hemen Holmes'un resmi sözcüsü ile kontrol etti. Aktrisin temsilcisi kayıtta bize bebek beklemediğini veya evlenmediğini söyledi. İlk söylentinin üzerinden beş ay geçti ve hala bir bebek yumruğu belirtisi yok. Holmes'un eli kaç kez midesine yakın olursa olsun, hamile değildir. Foxx, parmaklarında yeni yüzükler olmadan etkili bir şekilde bekar kalıyor.

Magazin dergisi için daha da kötüsü Holmes ve Foxx'un büyük olasılıkla o sırada flört bile etmedikleri gerçeğiydi. E! Ünlü haberler için daha güvenilir bir kaynak olan News, ikisi Mayıs ayından beri birbirlerini görmemişlerdi . Bununla birlikte, bölünme raporları geçen Ağustos ayına kadar tam olarak doğrulanmamıştı. Her şeye rağmen, magazin gazetesinin 'kaynaklarının' doğru olmaya yakın bile olmadığı açıktır. Aslında, bu 'içerdekiler' çıkışa gerçeğin tam tersini verdi. Böylesine tam bir başarısızlığı alkışlamamak zor.

Tabii ki yanılmak durmadı Star daha önce ve kesinlikle şimdi değil. Ekim ayında, derginin Holmes, Suri’in Tom Cruise ile buluşmasını organize ediyor . Kısa bir süre sonra, tabloid yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Holmes, Justin Theroux ile çıkıyordu . Ne yazık ki, bu iddiaların hiçbiri ödüllü Temmuz eseri kadar eğlenceli değildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.