Önce Justin Bieber evli Hailey Baldwin bu yıl kısaca yeniden canlandı selena Gomez . Bu, doğal olarak, Gomez'in bebeğine hamile olduğu 2018'in en iyi Bieber söylentisi de dahil olmak üzere, ilişkileri hakkında birçok hikayeye yol açtı. Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi çürüten ilk kişiydi ve tabii ki zaman (ve gerçek) haberciliğimizi doğruladı.

Şubatta, KB California, Orange County'deki Laguna Plajı'na yaptığı bir gezide Gomez'in Bieber'a çocuğuna hamile olduğunu söylediğini iddia etti. Derginin sözde 'kaynağı', Bieber'in 'beklemediği' halde 'kendinden geçmiş' olduğunu çünkü bunun bir 'hayalin gerçekleşmesi' olduğunu iddia etti. Gazetecinin habercisi, babalığa hazırlanırken 'süper heyecanlı' Bieber, 'Instagram'daki hamilelik hesaplarını takip etmeye başladı ve Los Angeles'tayken bir hayranın bebeğiyle fotoğraf çektirdi'Bebeklerle poz vermenin, bir kişinin baba olacağına dair bir işaret olmadığı unutulmamalıdır. Aslında şarkıcı yıllarca bebekler ve gençlerle poz verdi. Daha da önemlisi, doğru olsa da Bieber, evlenmek istemekten ve 'genç bir baba' dan bahsetti. gazetenin Gomez'den bir çocuğu olduğuna dair hiçbir kanıtı yoktu.

O zamanlar hem Bieber hem de Gomez’in kamplarındaki kaynaklar güvence veriyordu Dedikoducu Polis yüzde 100 yanlıştı. Derginin kendi hesabına göre Gomez'in Kasım ayında Bieber'ın bebeğini doğuracağı belirtiliyor. Açıkçası, o yapmadı.

Yayının sahte makalesinden sadece üç hafta sonra, Bieber ve Gomez flört etmeye ara verdi asla uzlaşmadıkları. Ve geniş çapta bildirildiği gibi, Gomez'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra Bieber, Hailey Baldwin ile bir kasırga romantizmine girişti. Merakla, Gomez'le ilgili önceki hatasına atıfta bulunmadan, Haziran ayında KB sonraki talep edildi Bieber ve Baldwin bir bebek sahibi oluyordu .

Bu, Bieber'ın Eylül ayında evlendiği Baldwin'in birkaç ay içinde teslim olacağı anlamına gelir. Ama o değil. Açıkçası, bu magazin kaynaklarının ya üzücü bir şekilde yanlış bilgilendirilmiş ya da büyük olasılıkla uydurma olması, çünkü çıkış da evlenmeden bir ay önce bunu sürdürdü. Baldwin ve Bieber ayrılıyordu . Hata.

2018 sona ererken, netlik kazanıyor Gomez, Bieber'ın bebeğine hamile değildi . Yukarıda belirtildiği gibi, Bieber'in baba olma konusunda “kendinden geçmiş” olduğunu iddia ettiği makalenin ötesine bile çıkmamıştı. 2018'de Bieber hakkında pek çok yanlış hikaye varken, onun baba olmasının hikayesi yılın en büyük söylentisiydi. Dedikoducu Polis Magazin dergilerinin şarkıcı hakkında daha fazla yanlış haber yapmak yerine 2019'da Bieber hakkındaki gerçekleri kontrol eden makalelere daha fazla odaklanmasını umuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.