Hakkındaki en büyük söylentilerden biri John Travolta bu yıl ünlü aktörün Scientology Kilisesi'nden ayrılmayı düşündüğünü iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiye bu yılın başlarında baktı, ancak ikinci bir bakış taşıyor.John Travolta Scientology'den Ayrılıyor mu?

Kelly Preston göğüs kanseriyle iki yıllık bir savaşın ardından vefat ettikten kısa bir süre sonra, Temasta yas tutan kocası John Travolta'nın 'karısının ölümünden sarsılan çocukları için güçlü kalmaya' çalıştığını bildirdi. Magazin gazetesi, Gres aktör sonuç olarak kiliseden ayrılmayı düşünüyor .Tartışmalı kilisenin bir eleştirmeni, 'İnancı Korumak mı?' Başlıklı alt bölümdeki çıkışla konuştu. Eleştirmen, kilisenin “John'un Scientology hakkında ikinci fikirleri olmasından korkabileceği konusunda ısrar etti. Onu pençelerinde tutmak istiyorlar. '

ist vin diesel eigentlich schwul

Çıkışa konuşan başka bir kaynağa göre, ailesi karısının ve annesinin kaybına üzülürken, Travolta çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek için zaman ayıracaktı. Kaynak, 'Ella ve Benjamin onun için en büyük rahatlık oldu,' dedi ve ekledi,Onların yanında olmak istiyor, bu yüzden bir süre her şeyden uzaklaşacak. Hepsi güçlü olmaya çalışıyorlar ama onsuz bir hayatı hayal edemiyorlar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

John Travolta (@johntravolta) tarafından paylaşılan bir gönderiDedikoducu Polisin Çekimi

Gibi Dedikoducu Polis kaynak, Scientology Kilisesi'nin John Travolta'nın ikinci düşüncelere sahip olmasından 'korkabileceğini' vurguladı. Bu habercinin, kiliseden çıkıp çıkmadığını anlamak için Travolta ile yeterince yakın bir bağlantısı bile yoktu, aslında aktörün düşündüğü bir şeydi. Bu tabloid orijinal raporunu yayınladıktan aylar sonra, prizin Travolta’nın kişisel hayatı hakkında gerçek bir kavrayışı olmadığı açıktır.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

John Travolta (@johntravolta) tarafından paylaşılan bir gönderi

Özellikle magazin dergisinin ve kaynağının, en büyük oğlu Jett'in ölümünden sonra kilisenin Travolta'ya nasıl davrandığı hakkında aşağılayıcı yorumlar yapmaya karar vermesi özellikle sinir bozucu. Travolta kiliseye itibar etti çocuğunun zamansız ölümünden iyileşmesine yardım ederek. Magazin dergisi, iki trajediyi aynı anda, okurluk adına sömürme girişimlerinde daha açık olamazdı.

neue Kinder auf den Blockmitgliedernamen

Temasta kesinlikle benzer bir şirket tutar, çünkü Dedikoducu Polis çirkin yalanlar yayınladıkları için tabloid’in kardeş çıkışlarını defalarca bozdu. TAMAM MI! bir zamanlar Travolta'nın kızı Ella'yı oyuncu olmaktan alıkoyan . Bir Travolta temsilcisinden raporun 'tamamen yanlış' olduğunu öğrendik. The National Enquirer , başka bir kardeş çıkış noktası ısrar etti Travolta Hollywood'dan ayrılıyordu kederinin bir sonucu olarak. Aktör kısa süre önce bir Capital One reklamında rol aldığından beri Pulp Fiction yardımcı yıldız Samuel L. Jackson, ilk kararımızın kesinlikle doğru olduğu aşikar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Tom Cruise, Jennifer Aniston'ı Scientology'ye 'Baştan Çıkaran' Ne Oldu?

Demi Moore, Geçen Yıl Tom Cruise ile Çıkarken Scientology'de Dabbled?

Rapor: Hugh Jackman’ın Karısı Tom Cruise Tarafından Scientology'ye Alınmasından Endişeli

Kirstie Alley Scientology'den Kaçıyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.