Joanna Gaines kocası Chip Gaines ile bir mimari imparatorluk kurdu ve bu süreçte her ikisi de ev isimleri haline geldi. Dedikoducu Polis Gaines'in 2020'deki en iyi hikayesi, Joanna'nın şimdi altıncı çocuğuna hamile olması hakkındaydı. Biz araştırdık.

Doğum günü kızı

Bu yılın başlarında, Temasta Gaines'in olduğunu iddia etti altı numaralı bebeğe hamile . İkili, Joanna’nın 42. doğum gününde cinsiyetini öğrendi ve bir kaynak bebeğe 'şimdiye kadarki en iyi hediye' diyor. Kız bebeğin haberi, benzer şekilde mutlu olan diğer çocuklarla paylaşıldı. Makale, 'Chip ve Jo, altı çocuğa sahip olacak kadar şanslı olacaklarını hiç düşünmemişlerdi, hepsini karşılayabileceklerini bir kenara bıraktılar, ama yapabilecekleri için mutlular. Bu, aile için gelmiş geçmiş en iyi yıl olacak. 'ist tyler der schöpfer aus jaden

Bu hikaye sözde cinsiyet ifadesinden çok bahsederken, magazin gazetesinin hiçbir somut kanıtı yoktu. Bu, özel bir doğum günü partisi için yoğun miktarda ayrıntı uydurmalarını engellemedi. Gaines'in sözcüsü ile konuştu Dedikoducu Polis ve hikayeyi 'tamamen yanlış' olarak nitelendirerek azarladı, 'Memnuniyetle söylerdim [ Temasta ] kurgu ile basıma koşmadan önce yorum almak için uzanma zahmetine girmişlerse. '

Bebek Efsanesi Yaygındır

Bu aynı tabloid Chip ve Joanna'nın söylediği gibi geri dönüştürülmüş bir hikayeydi. önceki Ekim'de altıncı bebeği bekliyorum . Bu hikaye çıkmadan sadece birkaç ay önce, kardeş-dergi Yaşam tarzı söz konusu tabloid ile bir sahibi paylaşan Joanna, Noel'de hamile . Bu yeterli kanıt değilse Joanna doğum yapmadı 2020'de bu anlatının tamamı yanlış.

Bu hamilelik öyküsünden sadece bir ay sonra, Temasta Magnolia Network'ün bu sebeple ertelendiğini söylediğinde yine oradaydı. Joanna’nın diva tutumu . Başka bir tabloid, gecikmenin olabileceğini söyledi stres nedeniyle . Ağın başlatılması, COVID-19 nedeniyle birkaç ay ertelendi, ancak lansmanı şimdi köşede.

Diğer magazin dergileri, Chip ve Joanna Gaines hakkındaki hikayelerle yaygınlaşmaya devam etti. The National Enquirer ikisinin üzerinde kavga ettiğini iddia etti Sabitleyici Üst yeniden başlatmak , ve TAMAM MI! ikisi hakkında ayrıntılı bir anlatı yayınladı para için tartışmak . Altıncı bir çocuk beklemiyor olsalar da Chip ve Joanna Gaines, dört gözle bekleyecekleri çok şeyle 2021'e doğru gidiyor ve her zamanki gibi yakınlar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Joanna Stevens Gaines (@joannagaines) tarafından paylaşılan bir yayın

war Sandra Bullock jemals verheiratet

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Rapor: Joanna Gaines, 'Fixer Upper' Yeniden Başlatma Üzerinde Chip İle Mücadele Ediyor

Nicki Minaj gegen Mariah Carey

Joanna Gaines'in İlköğretim Okulu Gerileme Genç Benliğine Bir Mesajla Geliyor

Joanna Gaines’in Yeni Çocuk Kitabı Bugün Çıktı ve En Tatlı Mesajı Var

Chip ve Joanna Waco'da Evlilik Sorunlarına Neden Olan Otel Gaines?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.