Jennifer Lopez 'In yılı muhtemelen herkesinki kadar unutulmazdı. Şarkıcı yapmak zorundaydı yaklaşan nikahlarını ertelemek Koronavirüs salgını nedeniyle Alex Rodriguez'e. Ancak bir tabloid, Lopez'in bu yıl uğraşması gereken başka bir sorunu olduğunu iddia etti. Söylendi ki Nicole Kidman Lopez'i uzak durması için uyardı Keith Urban . Bu Dedikoducu Polis Jennifer Lopez’in 2020 için en önemli söylentisi. Hikayeye bir göz atalım.

Ellen und Portia haben ein Baby

Nicole Kidman'dan Jennifer Lopez'e: 'Stay Away From My Man'

Ocak ayında, Kadınlar Günü Nicole Kidman'ın Jennifer Lopez'e düpedüz buz gibi Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde bir hafta önce. İddia edilen bir kaynak, “Nic onun yanında kesinlikle rahatsız hissetti. Havadaki gerilimi hissedebiliyordunuz. ' Bilinmeyen içeriden birinin sözünü ettiği “gerilim” Kidman'ın Jennifer Lopez ile flört eden davranışları nedeniyle 2014'te Keith Urban'la neredeyse bölünmesinden kaynaklanıyordu.Keith ve J.Lo hakkında arka arkaya titreyen tartışmaları vardı ve görünüşe göre Nic bunun üstesinden gelmemişti. Onu suçlayamazsın. Keith ve J.Lo'nun birbirine sokulmuş tüm resimleri, birbirlerinin kulaklarına tatlı sözler söyleyip şakalaşarak Nicole'u sokardı ”diye devam etti kaynak.

Keith Urban’ın Geçmiş Davranışı Onu Sıcak Suya mı Düşürdü?

Lopez olsa bile Dick Clark’ın Yeni Yıl Rockin ’Arifesinde manşet olacak , bekar bir kadın değil, tabloid muhbiri Kidman'ın göz kulak olacağını iddia etti Düğün planlayıcısı aktris. Muhbir, 'Nic, Jennifer'ın işitme mesafesinde, Keith'in burada olmadığına sevindiğini, yoksa onu J.Lo etrafındayken tasmalı olarak tutmak zorunda kalacağını söyleyerek birkaç sivri uçlu sözler söyledi,' dedi.

Anonim içeriden ekledi, 'Şaka yapmadığını söyleyebilirsin ve Jen, yüksek sesle ve net bir şekilde ifade etti. Jennifer, Nicole'ün altı yıl önceki zararsız flörtleşmeye kin beslediğine inanamıyor. '

Bu Daha Önce Yıktığımız Bir Başka Geri Dönüştürülmüş Hikayeydi

Dedikoducu Polis Ancak sahte hikayeyi açığa çıkardı. Nicole Kidman'ın fotoğraflarını bulduk Jennifer Lopez ile dostça sohbet etmek Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde. Kadınların tavrına bakılırsa, yoğun bir konuşma yapıyorlarmış gibi görünmüyordu. Ayrıca hikayeyi, anlatının sahte olduğunu doğrulayan duruma yakın bir kaynak tarafından yayınladık. Lopez ve Urban geçmişte birlikte çalışmış olsalar da, dostça bir ilişkileri olduğu açıktır. Lopez'in Alex Rodriguez'le mutlu bir şekilde nişanlanması gibi göze çarpan bir sorun da var, bu yüzden Kidman'ın şarkıcıyı tehdit etmesi fikri saçma.

Wie alt ist Tony Lopez Hype House?

Dedikoducu Polis bu hilelere alışkın, özellikle de bunun Kidman’ı ima etmek için tabloid'in kullandığı bir hile olduğunu bildiğimiz için Keith Urban ile evlilik tehlikede . Kidman ve Urban'ı destekleyen çok sayıda sahte raporu düzelttik boşanıyorlardı veya evlilik sorunları ile uğraşmak . Örneğin, Kadınlar Günü Nicole Kidman'ın Taylor Swift istedi geçen Eylül ayında Keith Urban'dan uzak durmak için. Dergi geçmişte yalanlar yaydı, bu da onu çok güvenilmez hale getirdi ve şarkıcıyla ilgili en büyük dedikodumuz olmayı hak ediyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Ist Bob Ross tot?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişman Olmak 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.