Bu yılki en önemli söylentilerden biri Tom Brady ve Gisele Büdchen çiftin '600 milyon dolarlık' boşanmaya gittiğini iddia etti. Bir gazeteci, Brady’nin futboldan emekli olmayı reddetmesi üzerine bir dizi 'çirkin, patlayıcı kavgalar' sonrasında çiftin ayrılma tehlikesinde olduğu konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis Bu yılın başlarında yolumuza ilk kez geçtiğinde söylentiye baktı ve şimdi hiçbir şeyi gözden kaçırmadığımızdan emin olmak için geriye bir göz atıyoruz.

Gisele Bündchen, Tom Brady “600 Milyon Dolarlık Boşanmanın Eşiğinde?”

Yılın başında, Yaşam tarzı iddia ederek sansasyonel bir kapak yayınladı Gisele Bündchen, Tom Brady'yi terk etmişti ve ikisi '600 milyon dolarlık boşanma' kararı aldı. Tabloid, sorunun kökeninde şu gerçeği açıkladı: Brady emekli olmayı reddetti son derece başarılı futbol kariyerinden. Bir kaynak, Bündchen'in 'Tom'a emekli olması için yalvardığını' söyledi.Gisele, eğitimine ve maç programına katlanıyor, ancak evden uzakta olmasından bu kadar nefret ediyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Gisele Bu? Ndchen (@gisele) tarafından paylaşılan bir gönderi

Çirkin Kavgalar ve Ayrılma Tehditleri

Şüpheli kaynak bunu iddia etmeye devam etti Bündchen ve Brady Brady’nin kariyeri konusunda 'çirkin, şiddetli kavgalar' yaşıyordu. 'Biri Gisele'nin Tom'a bir medyumun onu terk etmesini söylediğini söylemesinden sonraydı,' diye ekledi şüpheli bir içeriden. 'Elbette ona bunun saçma olduğunu söyledi ve ona güldü.'

Birbirlerine gerçekten çirkin şeyler söylediler - gerçekten kötüleşti. Bazı arkadaşlar geri dönüşün olmadığını düşünüyor.

Dedikoducu Polis bu üst düzey habere bir an bile inanmadım. Yeni başlayanlar için Gisele Bündchen, o zamanlar yakın zamanda yaptığı bir röportajda tabloid'in iddialarıyla doğrudan çelişmişti. Gözlemci . Süper model yayına, “12 yıldan fazla bir süredir kocamla birlikteyim ve bildiğiniz gibi erkekler çok… Çok fazla ilgi istiyorlar… Bu yüzden önemli olan, tam olarak şimdiki anlara sahip olmak. herkes. Bunun yerine getirilmesine yol açtığını düşünüyorum. '

Ayrıca, kocasıyla olan ilişkisine ve kariyeri hakkındaki düşüncelerine dair biraz fikir edinmek için Bündchen’in sosyal medyasına da baktık. Modelden gönderiler bulduk Brady'ye tezahürat Superbowl'da oynadığı gibi. Rağmen magazinlerde olumsuz hikayeler , Hem de çiftin gerçek hayat mücadeleleri , Tom Brady ve Gisele Bündchen 2020'de sağlıklı ve mutlu bir evlilik sürdürdüler.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Gisele Bu? Ndchen (@gisele) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bu tabloid'in bu sahte hikayeyi bu yıl yaklaşık 600 milyon dolar itmesi ironik, özellikle de Brady ve Bündchen daha önce hiç olmadığı kadar açıldı gerçek evlilik sorunları hakkında, magazin dergilerinin yürüttüğü sahte şeyler hakkında değil. Hatta Brady, bu yılın başlarında ailesine daha fazla odaklanmak için hayatında bir 'geçiş' yapması gerektiğini itiraf etti. Bu yüzden magazin dergilerine inanmak asla para etmez, gerçek hikaye asla o değersiz satış noktalarının sayfalarında olmaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Tom Brady ve Gisele Bündchen Evlilik Sorunlarıyla Nasıl Çalıştı?

Gisele Bündchen Tom Brady'nin Bencil Olduğunu mu Düşünüyor?

Bridget Moynahan’ın Tom Brady, Gisele Bündchen ile İlişkisi Hakkındaki Gerçek

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hat mgk ein Kind?