Garth Brooks ve Trisha Yearwood 2005'ten beri evliler, ancak evliliklerinin uzun ömürlülüğü, magazin dergilerini sendikanın sona ereceği yönünde spekülasyon yapmaktan alıkoymadı. Bir tabloid o adamda ısrar etti Miranda lambert bir şekilde çiftin evliliğini tehdit ediyordu. Dedikoducu Polis O sırada söylentileri araştırdı, ancak hikayeyi ikiye katlamak için ikinci kez bakmaya karar verdi - kararımızı kontrol edin.

'Trisha ve Garth’ın Evlilik Krizi'

Ocak ayında Küre hakkında bir hikaye yayınladı Brooks ve Yearwood’un 'evlilik krizi'. Görünüşe göre ikisinin başı beladaydı çünkü Brooks büyük bir tur için Lambert ile takım kurmak istiyordu. Yearwood sözde 'aşağılanmış hissediyor' ve Brooks'un kendisi yerine lambert ile turneye çıkmayı seçeceği ve tüm kavgalar 'evliliklerini bir ipte asılı bıraktı.' Bir kaynak şöyle dedi:Trisha, Garth’ın Miranda’ya olan yoğun ilgisini delicesine kıskanıyor. Garth'a öfkeliydi çünkü Miranda'nın, kancalarını evli erkeklere takmaya çalışma geçmişine sahip, kötü şöhretli bir adam-yiyici olduğunu biliyor.

Şüpheli kaynak, Yearwood'a 'inanılmaz derecede güvensiz' demeye devam etti ve 'She's In Love With The Boy' şarkıcısının 'Garth'ın Miranda'ya ne kadar yakın büyüdüğüne kızdığını' iddia ederek, 'O kadar çok kavga ediyorlar ki, kaldı. evlilikleri bir iplikle asılı. '

Öyleyse, Çok Çok Yanlış

Dedikoducu Polis Bu hikayeyi o zamanlar pek çok nedenden ötürü bozdu. Hiç böyle bir tur planlanmamıştı. Lambert eski bir NYPD memuru ile evli ve bu tabloid'in onu gösterdiği 'maneater' değil. O da Brooks'u dudak senkronizasyonu için bir kez çağırdı, yani bir şey olursa bu ikisi arasında gerginlik olur.

Parlak yeşil elbiseli Miranda Lambert, siyah takım elbise içinde Brendan Mcloughlin ile poz veriyor.

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Artı, Yearwood ve Brooks on beş yıldan fazla bir süredir evliler, bu yüzden birbirlerini anladıklarını söylemek güvenli. Yearwood yaptı sadece birkaç hafta önce bir röportaj Bu hikaye o ve Brooks'un 'günün sonunda arkadaş olduklarını ve birbirimizin arkadaşlığından ve birlikte olmaktan zevk aldığımızı' söyleyerek ortaya çıktı. Bu hikaye yanlış anlaşıldıkça yanlıştı.

Yıl Nasıl Geçti?

Brooks ve Yearwood boşanmadı . Aslında, ikisi son zamanlarda bir tatil özeline ev sahipliği yaptı CBS için. Brooks yeni bir albüm çıkardı başlıklı Eğlence yanı sıra. Lambert, magazinlerin gözleri . Tek başına bir turneye çıkmıştı, ancak o zamandan beri COVID-19 nedeniyle ertelendi.

Tabloidler Durmadı

The Küre Brooks ve Yearwood'u bu yıl yalnız bırakamazdı. Özellikle kaba bir hikayede, ikisinin kilo kaybından vazgeçmek çünkü 'şişman olduğu yerde.' Bu, ikisinin bir çölü inkar edemeyecek kadar zayıf iradeli olduğunu söyleyen, dolambaçlı bir utanç hikayesiydi.

Başka bir sahte country müziği hikayesinde, Lambert’in eski Blake Shelton’ın 'damatzilla' ya dönüştü kendisi ve Gwen Stefani’nin düğününü hazırlarken. Shelton ve Stefani, herhangi bir plan yapmadan önce COVID-19'un nasıl oynandığını görmeyi bekliyor. Ayrıca ikisi hakkında bir hikaye de kırdık. evlilik öncesi anlaşma için kavga etmek , çünkü daha meşru kaynaklar, evlilik öncesi anlaşmanın başarılı bir şekilde gittiğini söylüyor. Bu tabloid, ülke müziği alanına dair gerçek bir kavrayışa sahip değil ve dramayı gerçeğe tercih ediyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Şikayet Edilen Miranda Lambert'in 'Bebeği' Oldu

Miranda Lambert Sevgili Köpek Waylon'un Kaybının Yasını Tutuyor

Miranda Lambert Hamilelikle Evliliği Kurtardı mı?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Garth Brooks ve Trisha Yearwood Boşanıyor mu? Son Güncelleme

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.