Ellen DeGeneres geçen yılın sonlarında hit talk show'undan ayrılmayı tartıştığı bir röportaj verdi. Onun karısı, Portia de Rossi , gösteriyi sonlandırmanın ve yeni bir şeye geçmenin zamanının geldiğini düşündü. Magazin gazeteleri bir tarla günü geçirdi.

Aralık 2018'de, DeGeneres derinlemesine bir röportaj için oturdu ile New York Times . Röportajda, röportajı yapan kişiye de Rossi de katıldı, 'Bence o kadar parlak bir oyuncu ve stand-up ki yaratıcılığı için bu talk-show olmak zorunda değil. Üstesinden gelebileceği başka şeyler de var. ' O zamanlar DeGeneres, sözleşmesinde şovun süresini 2020'ye kadar uzatma seçeneğini kabul etmişti. Komedyenin bundan sonra onu asmaya hazır olabileceği yönünde spekülasyonlar yapılmıştı.Ocak ayında, Yaşam tarzı iddia etti DeGeneres, de Rossi ile çocuk sahibi olmak için gösterisini bırakıyordu. . Hikaye yanlış bir şekilde, DeGeneres'in sözleşmesi 2020'de bittiğinde, karısıyla daha fazla zaman geçirmek için emekli olacağına dair spekülasyon yapıyordu. Sözde içeriden biri, “Ellen nihayet Hollywood'u bırakıyor. Yıllar süren Portia ona talk-show'unu geride bırakması için yalvardıktan sonra nihayet pes ediyor. ' Dedikoducu Polis Bize bunun doğru olmadığını söyleyen talk show sunucusuna yakın olan kaynağımızla görüştükten sonra hikayeyi çürüttü.

Bir Nisan raporu Temasta iddia edilen DeGeneres ve de Rossi bir krizdeydi TV sunucusu üzerinden sözleşmesini yeniledi. Bu hikaye, önümüzdeki birkaç ay boyunca magazin dergilerinde tekrar tekrar ortaya çıkan bir temayı tanıttı. Sözde 'içeriden' birinin haber çıkışına söylediği gibi, 'Gösteri için kavga ediyorlar - Portia Ellen'ın istifa etmesini istiyor ama yapmayacak.' Kusursuz kaynağımız bize raporun 'yanlış' olduğunu söyledi ve Dedikoducu Polis bir kez daha hikayeyi yanlış olarak çürüttü.

Haziran ayında, DeGeneres, gösteriyi 2022'ye taşıyacak yeni bir sözleşme imzaladı. Elbette bu, evlilik sorunları hakkında bir sürü yeni, eşit derecede sahte raporlara yol açtı. Yenileme duyurulduktan sadece birkaç gün sonra, TAMAM MI! iddiasıyla sahte bir rapor yayınladı DeGeneres ve de Rossi kontrat yüzünden ayrılacaklardı. . Hatta bu haberdeki magazin dergisinin şüpheli kaynağı, 'Portia çıkıp bir süreliğine kafasını boşaltmaya karar verdi' bile iddia etti. Dedikoducu Polis rekoru tekrar düzeltin. Ayrılmıyorlardı ve de Rossi asla taşınmadı.

Yaz akarken Dedikoducu Polis de Rossi'nin konuşma şovunda DeGeneres'ten ayrılmasıyla ilgili hikayeleri çürütmeye devam etti. Konu yine de gündeme gelmeye devam etti. Eylülde, Star iddia edilen DeGeneres gösterisinden ayrılmayı ve Avustralya'ya taşınmayı reddediyordu. , de Rossi'nin geldiği yer. Sahte rapora göre de Rossi, DeGeneres'in sözleşmesini yenilemesiyle 'harap oldu' ve bunu 'bir ihanet' olarak gördü. Tüm yıl boyunca gazetelerin çalkaladığı geri dönüştürülmüş saçmalıkların aynısıydı. Bir kere daha, Dedikoducu Polis çürüttü. Yıl sonuna geldiğimizde - çift hala çok birlikte, DeGeneres hala gösterisine ev sahipliği yapıyor - ve tüm hikayelerin yanlış olduğu kanıtlandı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.