Magazin dergileri 2018'de pek çok sahte ünlü davası yarattı. Listenin başında, aralarında sözde bir uçurum var. Jennifer aniston ve Courteney Cox . Gibi Dedikoducu Polis başından beri vurguladı, uzun süredir arkadaşlar hala çok yakın.

Eylülde, Temasta hakkında bir hikaye uydurdu Aniston, Justin Theroux ile iletişim halinde olduğu için Cox'a kızıyor . Dergi, Cox ve erkek arkadaşı Johnny McDaid'in aktörle New York'ta gizlice buluştuğunu ve Aniston'ın öğrendiğinde 'kuyruk sokağına' girdiğini iddia etti. Güvenilir olmayan çıkış, Cox ve Theroux’un sözde buluşmasının tam olarak ne zaman ve nerede gerçekleştiğinden bahsetme zahmetine girmedi. Yine de, şüpheli bir haberci, tabloid gazetesine Aniston'ın 'Arkadaşlar' başrol oyuncusu tarafından 'ihanete uğradığını' hissettiğini söyledi.Bu aydan daha erken, Temasta Kardeş yayını, Yaşam tarzı , hakkında benzer bir hikaye yayınladı Aniston ve Cox, Theroux'la 'tartışıyor' . O makale, Aniston'ın arkadaşının görüşmediği kocasıyla hala iletişim halinde olduğunu keşfettiğini söyledi. Magazin gazetesi ayrıca Cox'un aktrisin eski sevgilisiyle ayrılmalarından bu yana birkaç kez buluştuğunu, ancak çıkışın iddiayı desteklemek için sıfır kanıt sağladığını iddia etti.

Sözde bir kaynak dergiye Aniston'ın Cox'u kızlarının gecelerine davet etmeyi bıraktığını ve ikisinin artık konuşma şartlarında olmadığını söyledi. 'Jen, bir şeyleri yeniden inşa etmek için düşünmesinin tek yolunun Court'un özür dilemesi olacağını söyledi,' diye ekledi görünüşte var olmayan içeriden. O zamana kadar, bildikleri haliyle arkadaşlıkları sona erdi.

jes rickleff wo ist sie jetzt

Ayrıca bu ayın başlarında National Enquirer hakkında bir hikaye uydurdu Cox, Aniston'ı İrlanda'daki düğünden yasakladı . Bununla birlikte, ortak bir arkadaşımız ve Cox, Cox'un koridorda ilerlemediğini ve Aniston'ı hayali töreninden alıkoymadığını söyledi.

İlk hikaye Eylül ayında gazete bayilerine geldiğinde, Aniston'ın bir sözcüsü şunları söyledi: Dedikoducu Polis gerçek olmadığı kayda geçildi. Aktrisin kendisi adına konuşma hakkına sahip olan temsilcisi, bu ayın başlarında takip makalelerinin de uydurma olduğunu doğruladı. Bu devam eden anlatıyı çürüttüğümüzden beri bu çok belirgin hale geldi.

Sadece birkaç hafta önce Cox, yeni Netflix filminin galasında Aniston'ı destekledi Dumplin ’ . 1994'teki klasik sitcom'larının çıkışından bu yana yakın arkadaş olan iki aktris, etkinliğin ikinci partisinde birlikte birkaç fotoğraf çektirdi. Cox’un arkadaşının film galasına katılımı, arkadaşları arasındaki herhangi bir anlaşmazlık fikrini ortadan kaldırdı. Aniston ve Cox arasındaki hayali savaş, 2018’in en büyük sahte ünlü davasına işaret ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.