Bu yıl içinde gerilim olduğunu iddia eden çok sayıda makale yayınlandı. Carrie Underwood's emekli NHL yıldızıyla evlilik Mike Fisher . 2020'nin en büyük söylentilerinden biri, Underwood'un hem kocasını hem de çiftin iki oğlunu bu nedenle ihmal ettiğini söyledi. country müzik süperstarları Çalışma ile ilgili 'takıntı'. Dedikoducu Polis O sırada söylentileri araştırdık ve kararımızı iki kez kontrol etmek için şimdi geriye dönüp bakıyoruz.

Mike Fisher Birlikte Daha Fazla Zaman İçin Carrie Underwood'a 'Yalvarıyor'?

The National Enquirer sanık Amerikan İdolü Carrie Underwood, kocası Mike Fisher'ın 'son sinirine' girmeye başladığı iddia edilen 'bir iblis gibi' çalışmayı başardı. Magazin gazetesi ve şüpheli kaynakları, Underwood'un doğumundan sonra 'bebeğin ağırlığını atmaya' çalıştığı konusunda ısrar etti. en küçük oğlu . Fisher'ın Underwood'a 'yalvardığı' iddia ediliyor onunla ve çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek , ancak kaynaklar Underwood'un 'değişen metabolizması nedeniyle bunu yapması gerektiğinde ısrar ettiğini' iddia etti.Forma girme konusunda takıntılı ve her gün spor salonunda en az üç saat geçiriyor.

Kaynak, 'Her hafta belini ölçüyor ve bir çentik yukarı çıkarsa, antrenmanları aşırı hızlanıyor,' diye devam etti. Fisher, karısının 'muhteşem' göründüğünü düşünmesine ve sağlıklı olma arzusuna hayran olmasına rağmen, yine de Underwood'un 'onunla ve çocuklarla daha fazla zaman geçirmesini' istiyordu. Underwood’un 'sağlık vuruşunun aileyi bir kenara attığına' inanıyordu

Her hafta egzersizden bir gün izin alması ve bunu kendisine ve çocuklara adaması için ona yalvarıyor!

Kocasının 'harika' göründüğüne dair memnuniyet ve güvencelerine rağmen, Underwood'un antrenmanlarının kontrolden çıktığı iddia ediliyor, 'içeriden', 'sadece bir fincan makarna yerken suçlu hale geleceğini ve bazen bir başkası için geri döndüğünü' açıkladı. çocuklar uyuduktan sonra koşu bandında koş! '

Dedikoducu Polis Çelişkili Bir Anlatı Fark Etti

Bu makale Carrie Underwood’un ailesinin onu antrenmanlar arasında zar zor gördüğünü iddia etse de, Enquirer çelişkili bir resim çizdi. Bir makalede, Underwood, Mike Fisher'ı sinirlendiren bir 'kontrol manyağı' olarak yapıldı o kadar kötü ki, çiftin evliliğini olumsuz etkilemeye başlamıştı.

Bir diğerinde, Fisher ailesiyle 'gizli' olmaktan bıkmıştı. özellikle Underwood'un 'obsesif-kompulsif' davranışı göz önüne alındığında ve iddiaya göre onu evden uzaklaştırmak için koçluk işleri arıyordu. Her iki hikayenin de tıpkı bunun gibi tamamen yanlış olduğu ortaya çıktı. Dedikoducu Polis güvenmekten daha iyisini bilir Enquirer Underwood ve Fisher’ın evliliği hakkındaki gerçekleri bildirmeye gelince.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Wofür ist Ynw Melly im Gefängnis?

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişman Olmak 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.