Bradley Cooper Olaylı bir yıl geçirdi. Uzun zamandır sevgilisinden ayrıldı Irina Shayk . İzledi Bir yıldız doğdu bu yılın başlarında ödül şovunda temizlik yapın ve Joker , gişede milyar dolarlık bir canavara dönüştü. En etkileyici olanı, rol arkadaşı ile olan ilişkisi hakkındaki hiç bitmeyen söylentilere karşı hayatta kalmayı başardı. Lady Gaga .

Angelina Jolie Jane Pitt Beziehung

Top Bradley Cooper ve Lady Gaga Rumor of 2019 ödülünü kazananımız için başka seçenek yok. Ödüllendiriyoruz Temasta Haziran ayının kapak haberi Cooper hamile bir Gaga ile ilişki kurmak için Shayk ile ayrılıyor . Bu, yılın büyük bir bölümünde herkesin aklında olan söylentinin mükemmel bir özetidir.Çıkış, kapağından büyük ölçüde yararlandı ve 'Gaga ve Bradley’in Baby Shocker!' ve iki yıldız arasındaki “otel bağlantıları”. Kanıt olarak, bulvar gazetesi, Gaga'nın 'parladığı ve bir bebek yumruğu sakladığı' şeklindeki asırlık suçlamayı kullanıyor. Çıkış, 'olabilecek tek kişinin Bradley’inkinden' emindi ve şarkıcının bir nedenden ötürü çocuğun babasını duyurmasını bekledi.

Prizin anonim kaynağı, tüm durumun 'Irina'nın en kötü kabusu' olduğunu söyledi. Gaga ve Cooper, 'çok gizli' olmalarına ve Shayk'e 'saygı' nedeniyle 'aşağıdan' çıkmış olsalar da, kaynak 'sonunda birlikte olmaktan çok memnun olduklarını' söyledi. Bilgi sahibi, gizlice dolaşmaktan ne kadar 'heyecan' aldıklarına rağmen, ikisi gizli otel buluşmalarından geçmeye hazır olduklarını ekledi.

George Clooney auf Brad Pitt

İçeriden biri, yıldızlardan hiçbirinin evlilikle ilgili titrek geçmişleri nedeniyle diğeriyle evlenmeyi planlamadığını söyledi. Öncelik listelerine karşılıklı olarak bir düğün koydular. Kaynak, bebek, ancak 'ilişkilerini sağlamlaştırabilir' sonucuna vardı.

Gibi Dedikoducu Polis ilk iflas anında ikilinin ekrandaki romantik kimyasının gerçeğe dönüşmediğini belirtti. Sırasıyla Cooper ve Gaga'nın sözcüleri bize ikisi arasında romantizm olmadığını söylediler. Gaga söylentileri doğrudan yalanladı ve onlara aptal dedi. Hatta bu söylenti yayınlandığından beri bütün bir ilişki yaşadı. Cooper'la hiçbir bebek ya da randevu ortaya çıkmadı.

Hatta Temasta ilerlemiş görünüyor. Eylül ayında, aralarındaki romantizmin 'raporlanması' için kararlaştırıldı. Gaga ve Cooper, gördükleri tüm ilgiyi sona erdirdi . Görünüşe göre çıkış, iki yıldızı kapatmaktan bıkmış ve kurgusal çiftin kendisiyle ilgili bölümü kapatmıştı.

j-lo und a-rod

Bir bakıma, tüm fikir dedikodu dünyasına büyüleyici bir bakış. Bu yıl flört dedikodusu hakkında en yoğun konuşulan şey şuydu: Oscar'larda bir şans toplantısı ve yoğun bir performans . Magazin gazeteleri, başka birinin bir kez icat ettiği bir romantizme dönmek zorunda kaldı. Halk iki yıldız arasındaki kıvılcımı keşfettiğinde, dedikodu medyasının takip etmekten başka seçeneği kalmadı. Ancak söylentiyi kimin başlattığına bakılmaksızın, Dedikoducu Polis tıpkı bunun gibi yanlış raporları kapatmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.