Jennifer aniston ve Brad Pitt yaklaşık 15 yıl önce boşandı , yine de Hollywood’un en güçlü çiftlerinden birinin yeniden bir araya geldiği fısıldıyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis araştırdı çifti hakkında çok sayıda rapor Yıllar geçtikçe, bu yılın en büyük iddialarından biri Pitt’in kızı Shiloh’un kendisi ve Aniston’un yanına taşındığını iddia eden bir hikaye.

Shiloh Jolie-Pitt, Brad Pitt ve Jennifer Aniston'la Taşındı mı?

Bu yılın başlarında, Kadınlar Günü Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın bir partide yeniden bir araya geldiği iddia edildi ve dahası, Shiloh Jolie-Pitt yaşıyor olacak iki A-lister ile. Pitt ve Aniston'ın sözde arkadaşlarına göre, hareket eden minibüsler Aniston'ın Bel Air konağının dışında görüldü.Shiloh, Jen'e 'Anne?'

İddiaya göre içeriden biri Pitt, Aniston'ın o zamanki 13 yaşındaki çocukla bağ kurması için hevesliydi. .

Muhbir, 'Brad ünlü bir şekilde anlaşacaklarını biliyordu ve birlikte vakit geçirmeleri için bilinçli bir çaba sarf etti,' dedi. Kaynak daha sonra 'çabanın karşılığını aldı' konusunda ısrar etti çünkü Shiloh, Pitt'e 'Jennifer'ı 'anne' arayabilir mi?

İçeriden biri, 'Jen, Shiloh'u birkaç ay içinde, onu gerçekten tanıdıktan sonra kendi başına kabul etti,' diye ekledi.

Angelina Jolie’nin Kızını Kaybettiği İçin Yaşadığı Kalp Kırıklığı

Çıkış, Angelina Jolie'nin Shiloh’un kararına kızdığını ortaya çıkardı. Bilinmeyen kaynak, 'Ne kadar yaklaştıklarının farkına varan Angie için en kötü senaryo bu. Sadece ona sahip değildi Brad'den korkunç bir boşanma geçirdi ama aynı zamanda kızını da dayanamadığı bir kadına kaptırıyor. ' Melodramatik hikayeyi bitirmek için muhbir, Jolie'nin 'Brad'in Jen'e geri dönmesinden nefret ettiğini, ancak Shiloh'un bu günlerde Jen ile vakit geçirmeyi tercih edeceğini düşünüyor' dedi.

Wer ist Margot Robbie aus

Bulgularımız

Raporu baştan başlayarak inceleyelim. Dedikoducu Polis Jennifer Aniston ve Brad Pitt'i inceleyerek çok zaman harcadı mevcut ilişki . Dünyanın eski ikiliye duyduğu hayranlığı anlayabildiğimiz kadarıyla, herkesin, özellikle de magazin dergilerinin yoluna devam etme zamanı geldi. Aniston ve Pitt yıllar boyunca dostane bir ilişki sürdürdüler, ancak ilişkileri devam ettiği sürece bu kadar. Shiloh Jolie-Pitt'e gelince, bu da yanlıştı. Shiloh annesiyle yaşıyor Angelina Jolie onun tam velayeti de var.

Pitt ve Jolie hala boşanma / velayet savaşına karışmış ama oyuncu çocuklarını görüyor. Kısacası, hesap bozuldu Dedikoducu Polis diğerleri gibi. Gelecek yıla kadar gazetecilerin Aniston ve Pitt'in bir daha bir araya gelmeyeceklerini kabul etmelerini umuyoruz. Ancak, bunun olmaması durumunda, bu sahte hikayeleri ifşa etmeye devam edeceğiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Kalbi kırık 'Jennifer Aniston kendini Brad Pitt'e aç bırakıyor mu?

Rapor: 'Paranoyak' Angelina Jolie, Çocukları Kaçırılacak 'Sürekli Korku' İçinde Yaşıyor

Charlize Theron, Brad Pitt'e Hamile miydi yoksa Adam Driver'ın Bebeğiydi?

Rapor: Brad Pitt, Angelina Jolie'yi Hapishaneye Gönderdi

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.