Brad Pitt ve Jennifer aniston bir romantizmi yeniden alevlendirmedi, ancak magazin dergileri 2018'i eski eşlerin tekrar bir araya geldiklerinde ısrar ederek geçirdi. İkiliyle ilgili en büyük yanlış söylenti, yeniden evlenecekleri ve bebek sahibi oldukları bildirildiğinde geldi. Dedikoducu Polis ilk ortaya çıktığında önermeyi çürüttü ve zaman bunun yanlış olduğunu kanıtladı.

Haziranda, Temasta iddia eden bir kapak haberi yayınladı Pitt ve Aniston bir 'düğün ve bir bebek' geçiriyorlardı. Güvenilir olmayan çıkış, aktrisin bu yılın başlarında Justin Theroux'dan ayrılmasından kısa bir süre sonra eski kocasıyla barıştığını söyledi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, eski eşlerin 'boşanmaları için acele etmeye ve bir yaz düğünü için baskı yapmaya hazır olduklarını' söyledi.Derginin sözde kaynağı, 'Bir dönüm noktasına gelme, yeniden evlenme ve her zaman istedikleri çocuğa sahip olma ortak hayalleri sonunda gerçek oluyor.' Dedi. Oradan, tabloid Pitt ve Aniston’un var olmayan düğünü hakkında hayali ayrıntılar sundu. Törenin, Ağustos ayında George Clooney’nin Como Gölü’ndeki evinde gerçekleşecek 'düşük anahtarlı bir olay' olduğu söylendi. Yayına göre, oyuncunun altı çocuğu da evliliklere katılacaktı. Pitt ve Aniston'ın düğünlerinden sonra bir bebek gebe kalmaya çalışacaklarını, ancak doğal bir hamilelik başarılı olmazsa IVF'ye veya evlat edinmeye geçeceklerini söyledi.

Bu sahte hikaye ilk kez Haziran ayında gazete bayilerine geldiğinde, hem Pitt hem de Aniston için ayrı temsilciler, tamamen uydurma olduğu konusunda bize güvence verdi. Derginin anonim ve izlenemeyen 'kaynağının' iddia ettiğine rağmen, her iki yıldızın sözcüleri uzlaşma söylentilerini reddetmek için rekor kırdı. İnsanlar dergi, çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağı olan Temasta , benzer şekilde bu yıl bildirildi Pitt ve Aniston 'yıllardır birbirlerini görmediler.'

Kapak hikayesini düzelttikten iki hafta sonra, Aniston'ın yakın arkadaşı Portia de Rossi anlattı Biz Haftalık aktris ve eski kocasının 'birbirlerini görmediklerini' 'kesin olarak' biliyor. Temmuz ayında 'Entertainment Tonight', Pitt 'flört etmekten bir adım uzaklaştı' Angelina Jolie ile velayet savaşının ortasında. Ekim ayında 'Entertainment Tonight' hakkında bir hikaye yazdı Aniston’un 'mükemmel mutlu bekar hayatı' 'hiç kimseyle çıkmadığı için her zamankinden daha merkezlenmiş hissettiğini' not ederek.

margo rey und ron white

Artık 2018 sona erdiğine göre, Pitt ve Aniston'ın, bırakın evlenip bebek sahibi olmalarını, hiçbir kapasitede yeniden bir araya gelmedikleri açıktır. Bu gülünç hikaye, her ikisi de uzun zaman önce hayatlarına devam eden eski eşler hakkında yılın en büyük yanlış söylentisine işaret ediyor. Magazin dergilerinin de aynısını yapmasının zamanı geldi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.