Beyonce 2018'de bir dizi gerçek dışı söylentiye konu oldu, ancak en önemlisi ikizlere tekrar hamile olduğuydu. Yanlış rapor Ağustos ayında magazin dergilerinden biri tarafından yayınlandığında, Beyonce'nin onunla birlikte yaklaşık altı ay olduğu iddia edildi ve Jay z İki yeni bebek. Dedikoducu Polis o zamanlar iddiayı çürüttü ve şarkıcının derginin hesaplamalarına göre bir ay önce doğmuş olacak başka bir ikiz grubu doğurmadığı açık.

Sahte önermenin arkasındaki çıkış, National Enquirer aynı zamanda 2017'nin en iyi Beyonce ve Jay-Z söylentilerini de üretmiştir. Jay-Z ve Beyonce, 'sorunlu evliliklerini kurtarmak' amacıyla bu yıl devam etti, 'tekrar bekliyorlardı - ve yine ikizler!' Yaygın olarak bildirildiği gibi, Jay-Z ve Beyonce ikizleri, Rumi ve Sir Carter'ı karşıladı , Haziran 2017'de 14 ay önce.Beyonce'nin iki bebeğe daha hamile olduğu hakkındaki hayali öyküsüne güvenmek için, çoğu kez kanıtlanmış olan süpermarket gazetesi bir 'içeriden' biri olduğunu iddia etti ve sözde çifti paylaşan 'bekledikleri için heyecanlandı ve ikiz olduğu için daha mutlu' Derginin 'kaynak' olduğu iddia edilen 'kaynak', Beyonce'nin IVF tedavisi gördüğünü ileri sürdü (doğal olmayan açıklayıcı bir dille), 'Bey 36 yaşında ve mecbur değilse vücudunu daha fazla hamilelikle geçirmek istemiyor. Bu ikiye bir anlaşmayı seviyor. '

Tabii ki Dedikoducu Polis haklı olarak, Beyonce Ağustos'taki On the Run II Tour'un tam ortasındayken, başka bir ikiz grubu bir yana, bir bebeğe hamile bile değildi. İlginç bir şekilde, yayın iddiasını yaptığında, süperstar şarkıcı, bebek yumruğu olarak bile yanlış anlaşılabilecek bir gram fazla vücut ağırlığına sahip değildi. Ayrıca, gazetenin sözde 'bebek haberinden' bir ay önce yarım şişe bira içmiş gibi görünüyordu. Video Beyonce Instagram'da yayınlandı .

Prinz Harry und Meghan Zwillinge

Bu rapordan bu yana geçen aylarda Beyonce, hamile olduğunu açıkça çürüten ince bir orta bölümle sosyal medyada birkaç fotoğrafını yayınladı. Örneğin 6 Kasım'da, Beyonce, düz karnı gösteren bir fotoğrafı Instagram'a yükledi , 'Senato için Beto [O’Rourke]' beyzbol şapkası takarken. Prizin hesabına bakılırsa, şarkıcı o sıralar doğum sancıları içinde olacaktı.

Çünkü çok kapalıydı ve doğrulanabilir bir şekilde, iddia Beyonce ve Jay-Z ikizlere hamile kaldı kazandı Enquirer üst üste ikinci yıl için en büyük söylenti ayrımı. Geçen yıl, magazin dergisi sorumluydu. top Beyonce ve Jay-Z'nin 1 milyar dolar boşanma kararı aldıklarına dair söylentileri . Dedikoducu Polis derginin 2019'da daha iyisini yapmaya karar vermesini umuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.