Bu yılki en önemli söylentilerden biri Ana de Armas iddia etti Derin su yıldız bir 'kalbi kırık' attı Ben Affleck , sonuç olarak yemeyi tamamen bırakan. Gazeteci, çiftin kasırga romantizmi sona erdikten sonra, Affleck'in, kendisine yakınları nüksetme endişesi bırakan derin bir depresyona girdiğini bildirdi. Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi araştırdık, ancak yargılarımızı iki kez kontrol etmek için ikinci bir göz atacağız.

war donnie wahlberg bei neuen kindern auf dem block

Ben Affleck Ana De Armas'tan 'Kalbi Kırıldı' mı?

Kadınlar Günü Ben Affleck ve Ana de Armas'ın ilişkileriyle ilgili olarak 'zamanı aradıktan' bir ay sonra, Affleck'in kötü bir durumda olduğunu ve yemeyi bıraktığını bildirdi. Çıkış ve şüpheli kaynakları, sözde ayrılığın arkasındaki itici gücün de Armas olduğu konusunda ısrar etti. Kaynak, Affleck'in vücudunun çiftin karşılaştığı ana sorunlardan biri olduğunu ima etti, özellikle söz konusu olduğunda kırmızı halı etkinliklerine katılmak birlikte.007 patronları ona 'Bond franchise için iyi optikler' olmadığını ve kırmızı halıda hoş karşılanmadığını söylediğinde aralarında sorunlara neden oldu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

A N A D E A R M A S (@ana_d_armas) tarafından paylaşılan bir yayın

Kaynak, 'Ondan sonra onu farklı bir şekilde gördü ve bunu hissetti,' diye devam etti, 'bu yüzden spor salonuna gitme konusunda takıntılı olmaya başladı.' Ancak o zamana kadar çok geçti ve de Armas görünüşe göre devam etmeye karar verdi. 'Onun için biraz fazla yapışkan oldu ve şu anda kariyeri onun önceliği.'

Affleck Açıkça 'Sefil'

Affleck'in henüz kimseye ayrılmadan bahsetmemiş olduğu söyleniyordu, 'ama arkadaşlar bittiğini düşünüyor,' diye dedikodu yaparak içeriden biri, 'o çok perişan olduğu için.' Batman aktör de gösteriyordu kalp kırıklığının açık belirtileri , bahşişçiye göre. Düzgün çalışmayı bıraktı ve yemek yemeyi bıraktı. Snitch, bağımlılıkla iyi bilinen bir savaşı olan aktör için daha da karanlık riskler olduğunu iddia etmeye devam etti.

Hepsinin en büyük korkusu, eski haline dönebilmesidir. Jen [Garner, eski karısı] dahil herkes onun etrafında toplanıyor, ama o gerçekten çok üzgün.

Dedikoducu Polis Bu hikayeyi ilk aldığımızda ele almamız gereken çok şey vardı. Her şeyden önce, Ana de Armas'ın Ben Affleck'ten ayrıldığına dair hiçbir kanıt yoktu. İnsanlar , çok daha güvenilir bir kaynak, yakın zamanda bir öpücük paylaşan çift New Orleans'tayken birbirimizle yeniden çekimler için çekim Derin su . Gerçek şu ki ikisi birlikte taşındı , bu da ilişkilerinde güzel bir şekilde ilerlediğini gösteriyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

A N A D E A R M A S (@ana_d_armas) tarafından paylaşılan bir yayın

Wer ist verheiratet mit Reese Witherspoon

Bu tabloid, Ben Affleck ve Ana de Armas’ın ilişkisi hakkında doğru haberler almak söz konusu olduğunda kesinlikle güvenilecek bir çıkış yolu değil. Dedikoducu Polis yakın zamanda yakalandı Kadınlar Günü Affleck'in 'paranoyak' olduğunu iddia ettiği için de Armas onu terk edecekti. bir şeytan gibi çalışıyordu . Makale, tabloid'in Affleck'in gazeteden men edildiği şeklindeki sahte anlatısını yeniden gündeme getirdi. Ölmek İçin Zaman Yok kırmızı halı. Bu yanlış söylentiyi düzeltirken hiçbir sorun yaşamadık. İşte bu yüzden bu hikayenin çürütülmesi kolaydı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Jennifer Garnered Asla Çocukları Ben Affleck'ten Uzaklaştırmakla Tehdit Etmedi

Ben Affleck Ana De Armas'ın 'Buharlı' Fotoğraf Çekimini Kıskanıyor mu?

Ben Affleck'in Jennifer Garner ile Yeniden Evlenmesine Ne Oldu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.