Dır-dir Tom Selleck Hollywood'dan ayrılmak mı? Bir tabloid, kıdemli oyuncunun şöhretten uzaklaştığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Çok Uzun Hollywood!' kapağındaki başlığı okur Star Tom Selleck ile ilgili olarak. Çıkış, 80'li yılların sonlarında kariyerinin zirvesinde oyunculuğa ara veren oyuncunun bir kez daha şöhreti geride bıraktığını iddia ediyor. Sözde içeriden biri dergiye eski Magnum P.I. yıldız, CBS şovundaki on yıllık çalışmasını tamamlayabilir, Mavi Kanlar , ailesiyle zamana öncelik vermek. Tom, kendi yaşında, çiftlikte yapmak gibi açık havada yapmak için daha fazlasını yapmak istiyor. Ve ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istiyor ”iddiasıyla içeriden biri dergiye.Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'Tom'un gereğinden fazla parası var ve o şöhrete ve onunla birlikte gelen tuzaklara bağlı değil. Bu yüzden kesin olarak uzaklaşmayı düşünüyor. ' Dergi, Selleck'in Hollywood'dan birkaç oyuncuya yakın olmasına rağmen, büyük partilerden hoşlanmayan ve 'ahlaki değerlere sahip olmaya' inanan 'düşük anahtarlı bir adam' olduğunu iddia ediyor. Kabataslak içeriden 'Hollywood' diyor, 'bununla tam olarak bilinmiyor', Selleck'in sektörle 'aşk-nefret ilişkisi' olduğunu ekliyor.

Yayın ayrıca Selleck'in, en destekleyici hayranlarının bile bilmediği 'bomba gibi' sırları içerecek olan, merakla beklenen anısı üzerinde çalışmakla meşgul olduğunu iddia ediyor. Aşkı hakkında pek çok söylenti var. Herkes kimi öptüğünü tahmin ediyor ama kimi öpmediği hakkında konuşacak, 'diyor kabataslak içeriden. Şüpheli kaynak, Selleck'in 'istediğini başardığını hissettiğini, şov makinesinden uzakta tam bir hayatı olduğunu ve şimdi geri vermek istediğini' belirterek sona eriyor.

Selleck Hollywood'dan uzaklaşmak istiyorsa, o zaman oyuncu neden popüler CBS şovunda Komiser Frank Reagan'ı oynamaya devam ediyor? Selleck yakın zamanda açıldı uzun süredir devam eden polis usul draması hakkında People Magazine dizinin epey bir süre devam ettiğini görebildiğini belirtti. 'Bir uç nokta olduğunu sanmıyorum. Karakterlerinizin büyümesine ve yaşlanmasına izin verdiğiniz sürece dizide çok fazla hayat olduğunu düşünüyorum ”dedi. Ayrıca, Dedikoducu Polis zaten anlatıyı düzeltti Selleck gösteriden ayrılıyordu ve yazdığı söylentiler sert anlatan kitap . Selleck’in Eylül ayında çıkacak kitabı, kıdemli oyuncunun hayatına 'ilham verici' bir bakış olarak tanımlanmıştı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında göz ardı etti.

Geçen yılın şubat ayında baskın yaptık Yıldızlar kardeş yayın, National Enquirer, haksız yere iddia etmek için Tom Selleck ayrılıyordu Mavi Kanlar çünkü ölüyordu . Sahte rapor, sağlığı mükemmel olan Selleck'in bazı sahneleri filme alırken dublöre ihtiyaç duyduğu noktaya kadar 'parçalandığını' iddia ediyordu. Dedikoducu Polis Selleck'in bir sözcüsü ile kontrol edildi ve bize hikayenin uydurma olduğu konusunda güvence verdi. O zaman gösteriden ayrılmadı ve seslere bakılırsa, hit şovda biraz daha uzun süre kalabilir, bunu sadece zaman gösterecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.