Nereden Magnum P.I. -e Mavi Kanlar , Tom Selleck yaklaşık kırk yıldır televizyon yayınlarında bir fikstür. 76'ya yaklaşsa bile herhangi bir durma belirtisi göstermiyor. Dedikoducu Polis Selleck’in geleceğiyle ilgili birçok söylenti çürüttü, bu yüzden bazılarını burada derlemeye karar verdik.

Kötü Sağlığı Nedeniyle 'Mavi Kanlı' Bırakıyor

Sadece yapmaz Selleck ayrılıyor Mavi Kanlar , fakat National Enquirer Yaşamak için “daha ​​fazla zamanı kalmayabilir” diyecek kadar ileri gitti. İddiaya göre 'polis arabasından inmek gibi basit sahnelerde' bile sorun yaşıyordu. Selleck her zaman fiziksel olarak formda , yani Dedikoducu Polis şüpheciydi. Selleck'in bir sözcüsü kayıtta bize bunun 'kesinlikle doğru olmadığını' söyledi. Selleck, sahip olduğu gösteriye geri dönecek. ona selamlar kazandırdı gerçek NYPD'den.Selleck Hollywood'u Geride Bırakıyor

Göre Star Selleck ölmüyor ama Hollywood'dan çıkmak için can atıyor (üzgünüm). Arkadaşlar konuk yıldız 'çiftliğe gitmek' gibi 'açık havada şeyler yapmak istiyor' ve ailesiyle daha fazla zaman geçirmek . ' Selleck “şöhrete ve onunla birlikte gelen süslere bağlı değil”, ayrıca “gereğinden fazla parası var”. O iyi geceye gitmek kulağa pek kötü gelmese de tamamen yanlıştır. Selleck söyledi İnsanlar geleceği hakkında: 'Bir bitiş noktası olduğunu sanmıyorum. Karakterlerinizin büyümesine ve yaşlanmasına izin verdiğiniz sürece dizide çok fazla hayat olduğunu düşünüyorum. ”Görünüşe göre Selleck oynanacak bir oyun. Mavi Kanlar yayında kaldığı sürece ve Hollywood'dan yakın zamanda ayrılmayı planlamıyor.

Mark Harmon Kötü Kan En İyi Köpek Tartışmasına Neden Oluyor

ABC yıldızı Mark Harmon ve Tom Selleck TV filminde rol aldı Crossfire Trail Şimdiye kadarki en başarılı kablo için yapılan filmler arasındaydı. Lise Müzikali 2 birlikte geldi. Harmon, başarılı filmin bombalandığını ve kariyerini alabora edebileceğini hissetti. Gerekirse National Enquirer inanmak, iki ağ yıldızlar çarpışma rotasında hiçbiri diğerine kadar emekli olmayacak. Bekle, aynı tabloid Selleck'in öldüğünü söylememiş miydi? Şimdi Harmon ile gerginlikler 'doruğa ulaşabilir' mi? Selleck sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis bu hikaye 'tamamen yanlıştı'.

Korkunç Anılar Geliyor

National Enquirer Selleck'in her şeyi anlatan anı . Gazete, anı için 10 milyon dolar kazanacağını iddia etti ve hayatındaki 'olaylar hakkında son sözü söylemesi' için onu yazmaya motive oldu. Belki hitap edebilirdi görme Kediler bir düzine kez veya evliliği nasıl gidiyor . Selleck gerçekten de bir anı üzerinde çalışıyor, ama bu 'çirkin boşanmasının kapağını açmayacak' ya da hiç inandırıcı olmayacak.