Are Tom Selleck ve onun eşi Jillie Mack ayrı hayatlar mı yaşamak? Bir tabloid öyle diyor, ama bu doğru değil. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir.Yayınlanan yeni bir makaleye göre Küre , Mavi Kanlar aktör ve karısı artık aynı çatı altında yaşamıyor. Şüpheli bir 'içeriden', Selleck'in uzun süredir karısıyla paylaştığı evden çıkıp 65 dönümlük California çiftliğindeki bir av kulübesine taşındığını söylüyor. Selleck 'her zaman yalnız olmuştur', gölgeli kaynağı anlatır, Mack ise daha dışa dönüktür. Kaynak şöyle devam ediyor: '32 yıllık evlilikten sonra, o ve Jillie çok az ortak noktaları olduğunu fark ettiler, bu yüzden birbirlerine biraz yer vermeyi ve günde sadece birkaç saat bir araya gelmeyi kabul ettiler.'Makale, şu anda yetişkin bir yetişkin olan ve evden ayrılan kızları Hannah'nın etrafındaki ayrışmayı merkeze alıyor ve iddiaya göre ebeveynlerinin 'gerçekten çok az ortak noktaları olduğunu' keşfetmelerine neden oluyor. Daha fazla isimsiz 'casus', Selleck ve Mack'in 'birkaç yıl önce' farklı evlerde yaşamayı denemeye karar verdiğini iddia ediyor: 'Artık yaşlı olduklarına göre, aslında birbirlerinin farklılıklarını takdir etmeye başladılar ve ayrı hayatlar yaşarken çok daha mutlular. '

Bu hikaye çok saçma. Her şeyden önce Hannah Selleck 31 yaşında, yani uzun yıllardır tamamen yetişkin bir yetişkin. Hannah gerçekten sebepse, başka ortak noktaları olmadığını keşfetmeleri neden on yıllarını aldı?İkinci, Dedikoducu Polis durumu açıklığa kavuşturmak için Selleck'in bir sözcüsüne ulaştı. Bize kesin olmayan bir şekilde hikayenin yanlış olduğu söylendi: Mack ve Selleck ayrı hayatlar yaşamıyorlar. Aktörün temsilcisi, 'Bu, tüm cephelerde açık bir yalan,' diyor. 'Onlarla ve tüm aile için her şey yolunda.' Tabloid makalesi şüpheli, isimsiz kaynaklara dayanıyor, ancak Selleck adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, hala birlikte yaşadıklarını doğruladı.

Bu ilk defa değil Dedikoducu Polis seslenmek zorunda kaldı Küre Tom Selleck hakkında gerçek dışı haberler için. Ekim ayında güvenilmez tabloid, Courteney Cox, Selleck’in sevgisini oynayacaktı. Mavi Kanlar , Selleck'in Cox’un aşklarından birini oynamasının ana nedeni Arkadaşlar. O yılın başlarında, tabloid'in kardeş yayını National Enquirer bunu yazdı Selleck ayrılıyordu Mavi Kanlar hastalık yüzünden hatta öleceğini ima ediyor. Selleck'in temsilcisi bunun için bize hikayenin 'kesinlikle doğru olmadığını' söyledi. Blue Bloods bu yılın ilerleyen aylarında 1. sezonunu tamamlıyor.

Kaynaklar

  • Annett Wolf, Tom Selleck Sözcüsü, 17 Nisan 2020.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.