Dır-dir Tom Selleck 'Blue Bloods' ı gerçekten sağlığı kötü olduğu için terk mi ediyor? Magazin dergilerinden birindeki iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.Yeni National Enquirer başlık, 'daha fazla yaşayamayacağını' ve 'tedavi edilemez bir hastalıktan' muzdarip olduğunu söyleyerek, sanki aktör ölüyormuş gibi göstermeye çalışıyor. Bununla birlikte, eşlik eden makale, Selleck'in 'sakat artrit' ten muzdarip olduğu için dokuz sezon sonra CBS serisinden uzaklaşmaya zorlanabileceğini söylüyor. İddia edilen bir kaynak, dergiye Selleck'in 'polis arabasından inmek gibi basit sahneler için' dublöre iki katına ihtiyaç duyduğu noktaya kadar 'parçalandığını' söyledi.Derginin hikayesi anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Selleck'in sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun 'kesin olarak doğru olmadığını' söyledi. Kaynağın tanımlanamayan ihbarcı iddialarına rağmen, oyuncu adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, sağlık sorunları nedeniyle 'Blue Bloods' dan ayrılmadığını onaylar.

Dikkat çekmeye değer, bu tabloid, aktörün sağlık krizi nedeniyle CBS polis dramasını bıraktığını yanlış bir şekilde ilk kez iddia etmiyor. 2017'de dergi şöyle dedi: Selleck kör olmaya başladığı için oyunculuk kariyerine son veriyordu. . Zaman, bu hikayenin tamamen sahte olduğunu kanıtladı. Dikkat çekmeye değer başka bir haber de şudur: Selleck emdi Enquirer 1983'te kendisi hakkında 'sürekli olarak yanlış ve iftira niteliğinde açıklamalar yapmaktan' ötürü.Bu arada, magazin dergilerinin popüler bir dizinin yıldızının tıbbi nedenlerden ötürü istifa etmek zorunda kalmasıyla ilgili hikayeler uydurma alışkanlığı var. Geçen ay, Dedikoducu Polis seslendi Enquirer Kardeş yayını, Küre , bunu yanlış bildirmek için Ellen Pompeo 'Grey’in Anatomisi' nden ayrılıyordu 'sakatlayıcı astım' hakkında. Bu rapor da izlenemez bir 'içeriden' geldi, ancak aktrisin kendi temsilcisi bunu saçma olarak reddetti.

Diğer TV yıldızlarına gelince, geçen ay programlarından uzaklaşıyorlar. Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye kırdı Mark Harmon 'NCIS' i bırakıyor oyuncular ve ekiple iddia edilen kan davaları arasında. Birkaç ay önce, Enquirer iddia etmek Mariska Hargitay, 'Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi' nden ayrılıyordu bir film kariyeri peşinde koşmak.

Yukarıda bahsedilen her durumda, yıldız ayrıldığı söylenen gösteriye geri döndü. Magazin dergilerinin, TV endüstrisinin perde arkasında neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yok. Selleck'i içeren bu son makale bir başka örnek.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.