Dır-dir Tom Hiddleston 'Sersemlemiş' Taylor Swift yeni albümünde ona başvurdu mu? Belirli bir webloid, oyuncunun bazılarına tepkisini bildiğini iddia ediyor. İtibar şarkı sözleri. Fakat Dedikoducu Polis hikayenin hem gerçek dışı hem de yanlış olduğunu öğrendi.

Göre HollywoodLife , çünkü Hiddleston ve Swift 'kötü şartlarda ayrılmadıkları' için, 'Tay için yeni bir albüm yazma zamanı geldiğinde, başarısız ücretsiz karttan kurtulacağı izlenimine kapılmıştı.' Bunun yerine, Swift'in sözde 'ilişkileriyle ilgili bazı engelleri düşürdüğünü' öğrenmek için 'şok oldu'. Site, 'I Did Something Bad' ve 'Getaway Car' şarkılarının muhtemelen kısa süreli romantizmi hakkında olduğuna işaret ediyor.Wann wirst du aus dem Gefängnis kommen?

Ve sözde 'oyuncuya yakın bir kaynak', 'Tom, Taylor’un albümünün bir parçası olmayı beklemiyordu. İyi şartlarda olduklarını düşünüyordu. Ayrılmalarından sonra, ona her zaman onun hakkında yazacağından endişe edip etmediği sorulurdu ve her zaman hayır derdi. Ama herkes onun yaptığını söylüyor ve şaşkına döndü. Gerçekten bağışlanacağını düşünüyordu. '

Ancak HollywoodLies'ın daha önce iddia ettiği gibi bu değil. Çıkış, Swift’in yeni albümü hakkında hiçbir endişesi olmadığını iddia ederken, Ağustos ayında albüm, Hiddleston, ona laf atarsa ​​'ezilir' İtibar . Daha sonra, o ayın ilerleyen saatlerinde, çevrimiçi yayın Hiddleston'ın 'gerçekten gurur duyduğunu' 'yalnızca öğrendiğinde' ısrar etti ve ona 'Bana Ne Yaptığına Bak' müzik videosu . Yine de blog, sözde 'bağışlanacağını' düşündükten sonra onu diğer şarkılara göre 'sersemlemiş' olarak tasvir ediyor.

Özetlemek gerekirse: HollywoodLies, Hiddleston'ın İtibar 'Look What You Made Me Do' referansını, diğer şarkılardaki lirik referanslara şaşırmaya benzetmek. Bu üç hikaye birbiriyle tutarsızdır. Ve İngiliz yıldızının yukarıda bahsedilen şarkı sözlerinden rahatsız olmasıyla ilgili buradaki özel iddialara gelince, Dedikoducu Polis Hiddleston'a yakın olan ve Swift’in sanatına gerçekten saygı duyduğunu söyleyen birden fazla kişiyle konuştu. Ve sanat yoruma açık olduğu için, belirli bir liriğin kendisine aykırı olduğunu varsaymıyor.

Webloid, Swift’in yeni şarkılarının ardındaki anlamla ilgili sonuçlara sıçradı, ancak bize Hiddleston’un bunu yapmadığı söylendi. Dahası, yakın çevresinden hiç kimsenin tepkisini HollywoodLies ile iyi ya da kötü paylaşmayacağına bir kez daha emin olduk. Ne de olsa bu, bu yılın başlarında haksız yere iddia edilen sitenin aynısı. Hiddleston, Swift ile tekrar bir araya gelmek için 'çaresizdi' . Çıkış, açıkça bir yıldan uzun bir süre önce sona eren kısa ilişkilerini uydurma ve hatta çelişkili hikayelerle sürdürmeye çalışıyor.

ist seann william scott verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.