Tom Hanks yürümüyor Meg Ryan sözde düğününde koridorun aşağısına John Mellencamp , tamamen uydurma bir tabloid habere rağmen. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Aktrisin temsilcisi bize gerçeğin olmadığını söylüyor.

Göre National Enquirer , Ryan ve Mellencamp bu sonbaharda Güney Carolina'da düğümü bağlamayı planlıyorlar ve uzun süredir arkadaşı olan Hanks'tan onu vermesini istedi. Romantik komedilerde Ryan'la birlikte rol alan aktöre yakın olduğu iddia edilen bir kaynak, “Tom, Meg'i koridorda yürüdüğü için çok heyecanlı” diyor. Seattle da uykusuz ve Mektubunuz var .Ryan'ın ailesinin pek çok üyesinden yabancılaştığı bildirildi, bu nedenle prizin 'kaynağı' Hanks'in 'neredeyse bir ağabey gibi bu boşluğu doldurduğunu' iddia ediyor, 'Meg Tom'a bayılıyor ve ona sormakta tereddüt etmedi.' Ancak, magazin gazetesinin evlilik söylentilerini desteklemesi için tek kanıt, 'Mellencamp’ın Güney Carolina'daki komşuları büyük bir sonbahar düğünü için planlar yaptığına inanıyor.' Durumun böyle olmadığı zaten anlaşılmıştır.

Bu yılın başlarında New York Post Mellencamp'ın bir ev sahibi olduğu Güney Carolina'daki Daufuskie Adası'nda yaşayan insanların şarkıcı ve kız arkadaşını 'bir araya getirirken' gördüklerini kaydetti. Topluluğun birkaç üyesi daha sonra ikisinin evliliklerini planladıkları sonucuna vardı. Ancak, Mellencamp için bir temsilci gazeteye söyledi spekülasyonun sadece 'doğru olmadığını' söyledi. The Enquirer öncülüğünün çoğunu zaten çürütülmüş bir rapora dayandırıyor.

Güvenilmez yayın, Ryan'ın koridorda yürüdüğü Hanks hakkındaki bu uzun hikayeyi satmak için anonim ve izlenemez bir 'içeriden' kullanıyor, ancak Dedikoducu Polis Aktrisin sözcüsünü kontrol etti ve o kayıtta bize hikayenin 'sadece havaya kalmamış bir şey olduğunu ve gerçeklikle hiçbir ilişkisi olmadığını' söyledi. Görünüşe göre dergi, Ryan ve Mellencamp'ın bir sonbahar düğünü planladığına dair yanlış söylentileri ödünç almış, sonra da keyfi olarak Hanks'i karışıma dahil etmeye karar vermiş. Magazin gazetesinin kardeş kanalı RadarOnline da sahte raporu çevrimiçi olarak yayınladı.

Not edilmelidir, Enquirer oyuncunun aşk hayatı hakkında çok az şey bildiğini kanıtladı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiyi bozdu Ryan eski kocası Dennis Quaid ile tekrar bir araya geliyordu. . Zamanın gösterdiği gibi, bu olmadı. Hanks’in aktrisin plansız düğününde oynadığı varsayılan rolü içeren bu son makale daha çok yalan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.