Tom Hanks tamamen saçma bir tabloid haberine rağmen sahte protez burun takmıyor. Dedikoducu Polis bu saçma hikayeyi yalnızca çürütebilir. Bize bunun gülünç olduğu söylendi.

Bu ayın başlarında, aktör açılış törenine katıldı. Barack ve Michelle Obama’nın resmi portreleri Smithsonian’ın Ulusal Portre Galerisi’nde. National Enquirer şu anda etkinlikte Hanks’ın burnunun normalden daha büyük göründüğünü savunuyor. Makale tuhaf bir şekilde soruyor, 'Bu gerçekten onun kornası mı?'Dergi, Hanks'i tedavi etmemiş bir doktorun 'Bazıları onun gerçek burnunun üzerine bir protez taktığını düşünebilir. Rengi yüz teninden farklı görünüyor ve beklenenden daha büyük ve şişkin. ' Hanks'ın sahte burun takmasının nedenine gelince, tıp uzmanı bunun 'kozmetik cerrahi' veya 'cilt kanseri' nedeniyle olabileceğini tahmin ediyor.

Doktor, 'Eğer koterize edilmiş bir şey varsa, bir veya iki hafta boyunca şekli bozulabilir' diyor. 'Kişi zengin ve ünlüyse ve kamuoyuna çıkması gerekiyorsa, protez gibi geçici bir kılık değiştirmeden yararlanabilir.' Bu doğru olabilir, ancak Hanks için geçerli değildir. Dedikoducu Polis Aktörün temsilcisiyle görüştük ve daha önce 'tamamen yanlış' olduğu konusunda bize güvence vermeden önce magazin gazetesinin hikayesine güldü.

Derginin Hanks’in burnunun normalden daha büyük göründüğü teorisine gelince, bu tamamen mümkün. Ancak bunun magazin iddiasıyla hiçbir ilgisi yok. İnsanlar yaşlandıkça Burunlar yerçekimi nedeniyle sarkar ve daha büyük görünür . Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Sahte burun takan aktör hakkındaki spekülasyonların hem gülünç hem de doğru olmadığını doğrulayabilir.

Keanu reeves Nachrichten und Klatsch neuesten Geschichten

Maalesef, yayının efsanevi oyuncu hakkında hikayeler uydurma konusunda uzun bir geçmişi var, bu yüzden bu son uydurma bizi çok şaşırtmadı. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, Hanks'ın Oscar adaylığı aldığı için Meryl Streep ile kavga ettiğini yanlış bir şekilde bildirdiği için çıkışını bozdu. Posta onun yerine. Bu saçmalıktan kısa bir süre önce, aktörün Streep'i filmin oyuncu kadrosu için düzenlediği bir partiye davet etmeyi reddettiğini iddia eden sahte bir makaleyi çürütmüştük. Bu son rapora gelince, Hanks'in sahte bir burnu yok, ancak Enquirer sahte haberlerle dolu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.