Dır-dir Tom Cruise baştan çıkarmaya çalışmak Jennifer aniston onunla çıkmaya ve Scientology'ye katılmaya mı? Magazin dergilerinden birindeki saçma iddia bu. Dedikoducu Polis tamamen uydurma olduğunu öğrendi.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis bozuldu Küre haksız yere iddia etmek için Aniston, Scientology'ye katılmakla ilgilendi . Rapor, anonim bir kaynağın sözlerine dayanıyordu, ancak aktrisin kendi sözcüsü bunu 'saçma' olarak reddetti. İçin bir rep Arkadaşlar star, tartışmalı dine katılmaya niyeti olmadığını doğruladı.Öncül yanlış olmasına rağmen, KB Scientology'nin en ünlü üyesini içeren kendi devam hikayesini oluşturmaya karar verdi. Çıkış, Cruise'un Aniston'ın dine katılmak istediği haberini duyduğunda 'ayın ötesinde' olduğunu iddia ediyor, çünkü çoğunlukla onunla 'onlarca yıldır' çıkmak istiyordu. Sözde bir kaynak dergiye şöyle der: “Tom, ona bir senaryo gösterme kisvesi altında en kısa sürede kendisiyle bir toplantı planlıyor. Jen'in kilisenin geleceğini garanti edeceğini ve elbette bu ona nihayet onu daha iyi tanıma şansı vereceğini biliyordu. Kesinlikle onu baştan çıkarmaya çalışırdı. Hangi bekar adam yapmaz ki? '

Chip und Joanna werden getrennt

Oradan, içeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Aniston'ın 'Scientology'yi tartışmak için Tom'la buluşmaya tamamen açık' olduğunu ve onunla ciddi bir şekilde kaçmayı düşündüğünü söylüyor. 'Jen tekrar buluşmaya hazır ve mahremiyetin gerekliliğini anladıkları için kendisi kadar ünlü biriyle takılarak onu o dünyaya geri döndürmek ideal olur,' diye ekliyor şüpheli ihbarcı. 'Tom'un tipi olduğunu hiç düşünmemişti, ama konfor bölgesinin dışına çıkması gerektiğinin farkında.' Görünüşte sahte olan kaynak şu sonuca varıyor: 'Onu evlilik malzemesi olarak görmüyor ama birlikte eğleneceklerini biliyor.'

Tabloid'in raporu yanlış bir önermeye dayanıyor: Dedikoducu Polis zaten debunked. Aniston, Scientology'yi hiçbir şekilde keşfetmiyor. Bu nedenle, din ile ilgilendiği kelimesi Cruise'a geri dönmedi. Fikri İmkansız görev yıldızın on yıllardır ona aşık olması da temelsizdir. Duruma yakın bir kaynak anlatır Dedikoducu Polis derginin makalesinde sıfır gerçek var.

Rapor da pek mantıklı değil. 'İçeriden' biri, Cruise'un sadece Aniston'la 'buluşmayı planladığını' söyleyerek başlar, ancak aktrisin onunla 'tanışmaya açık' olduğunu iddia eder. Henüz ulaşmadıysa, nasıl 'alıcı' olabilir? Bu arada, bu 'kaynak' hem Cruise hem de Aniston'ın kişisel düşünceleri hakkında nasıl bu kadar çok şey biliyor? Her ikisini de yakından tanıyan ortak bir arkadaşı paylaşmak şöyle dursun, iki yıldızın yollarının kesiştiğine dair hiçbir gösterge bile yok.

ist michael douglas noch verheiratet

Bunlara ek olarak, KB çok yakın bir zamanda Cruise hakkında A listesindeki bir aktrisin hem romantik hem de dinsel olarak peşinde koşan bir hikaye uydurdu. Ekim ayında, Dedikoducu Polis bunu iddia ettiği için dergiye seslendi Cruise, Demi Moore'a 'Scientology gelini' olması için yalvarıyordu. Bu senaryo hiç bitmedi ve bu son makale bundan hiç bahsetmiyor.

Temmuz ayında, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Cruise, Dakota Johnson'la çıkmak ve onu Scientology için işe almak istedi. süreç içerisinde. Burada bir tema mı hissediyorsunuz? Bu sahte anlatı, Aniston'a uygulandığında daha doğru değil. Maalesef, derginin kısa bir süre sonra Cruise'un farklı bir ünlü kadını kovalayacağından şüpheleniyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.