Dır-dir Tom Cruise gerçekten işe almaya çalışıyorum Meghan Markle Scientology için? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis duruma baktı.

Göre KB Cruise, kraliyet ailesinin bir üyesini dinine dönüştürmeyi her zaman hayal etmiştir. Sözde bir kaynak, Markle'ın yakın zamanda ortak arkadaşları Oprah Winfrey aracılığıyla kendisine ulaştığını ve bunu 'sızmak için mükemmel bir fırsat' olarak kullandığını söylüyor. Cruise, sözde Sussex Düşesi'ne Scientology'den ve onun hayatını nasıl kurtardığından bahsetti ve daha fazlasını öğrenmekle ilgilendiğini ifade etti. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, oyuncunun onu Vancouver Adası'ndaki evinin yakınında, Kilise'nin British Columbia karargahında özel bir tura çıkardığını iddia ediyor.Oradan, şüpheli kaynak, Cruise ve Markle'ın gizlice Londra'da buluştuğunu ve burada İngiliz Scientology merkezini ziyaret ettiklerini, 'Kanada'ya geri dönmeden hemen önce gece geç saatlerde yapılan gizli bir ziyarette' olduğunu iddia ediyor. Görünüşte sahte içeriden biri, 'Kilise'nin giriş programına kaydolması için onu cesaretlendirdi, sadece zihnini açması ve hakkında daha fazla şey öğrenmesi için' diye ekliyor. Meghan çok ruhani ve çeşitli dinler aracılığıyla cevaplar aramak için çok zaman harcıyor. Her zaman Scientology'nin öğretileriyle ilgilenmiştir. '

Gazetenin hikayesiyle ilgili hiçbir şey uzaktan gerçeğe dayalı değil. Başlangıç ​​olarak, Markle British Columbia'daki Scientology Kilisesi'ni ziyaret etmiş olsaydı, orada fotoğrafının çekilmemesi neredeyse imkansızdı. Ayrıca Cruise ile birlikte görülmeden Londra'da gizlice dolaşma ihtimali de çok düşüktü. Ayrıca, Prens Harry tüm bunları nasıl etkiliyor? Bunların herhangi biri doğruysa, Cruise kesinlikle Sussex Dükü'nün de gemide olmasını isterdi. Derginin saçma makalesinde adı bir kez bile geçmiyor.

Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan Markle'a yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak derginin raporunda gerçek olmadığını bize temin etti. Düşesin Cruise ile tanıştığına dair hiçbir gösterge yok, ancak bazı tuhaf nedenlerden dolayı, magazin dergileri ikisini birbirine bağlamakta ısrar ediyor. Bu haftanın başlarında, tutuklandık Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Cruise, Markle'ın sonraki filmlerinden birinde başrol oynamasını istedi .

Ocak ayında, Dedikoducu Polis sitesinden benzer bir makale kırdı Yeni fikir , bunu yanlış olarak bildiren Cruise, Markle'ın Hollywood'a geri dönüş yapmasına yardım ediyordu . O makale, ikisinin Prens Harry’in arkasında bir tür ilişki yaşadığını bile öne sürüyordu. Tabii ki, tüm hikaye çok saçmaydı. Scientology'nin karışıma dahil edilmesinin sadece bir zaman meselesi olduğunu düşünüyoruz. Ancak bu yinelenen anlatı doğru değildir.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Tom Cruise, Meghan Markle'ın Sonraki Filmlerinden Birinde Başrol Olmasını İstiyor mu?' Dedikoducu Polis, 23 Mart 2020.

    Wann kommt Ynw Melly aus dem Gefängnis?
  • Scott, Hugh. 'Meghan Markle, Hollywood'un Geri Dönüşünü Planlamak İçin Tom Cruise'la Buluştu mu?' Dedikoducu Polis, 21 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.