Dır-dir Tom Cruise 'Şok oldum' Jamie foxx ve Katie Holmes hala birlikte misiniz? Kısa cevap, umursamadığıdır. The İmkansız görev yıldız uzun zaman önce Holmes'la evliliğinden ayrıldı ve zaman zaman görüp görmediğini Teminat ortak yıldız Foxx çok az endişe verici. Bununla birlikte, çoğu kez itibarını yitiren bir blog, bir kez daha Cruise'un Foxx'un eski karısıyla olduğu konusunda artık şekilsiz olduğunu iddia eden bir makale üretti.

Göre HollywoodLife , Yaklaşık yedi yıldır Holmes'tan boşanmış olan Cruise, Foxx ile sıradan bir aşk yaşadığı için birdenbire 'ihanete uğramış' hissediyor. Ve raporunun meşru görünmesini sağlamak için, uygun bir şekilde takma adı verilen HollywoodLies, Cruise'un Foxx ve Holmes'un birbirleriyle 'mutlu' olduğunu 'şok ettiğini' iddia eden sözde 'kaynak' ı araştırıyor. Çıkış, daha sonra gerçekten içeriden bir bilgiye sahip olmadığına dair ipucu veriyor, çünkü adı belirtilmeyen bu kişi, Cruise'un Holmes ve Foxx'un 'hala birlikte göründüğüne' şaşırdığını söyleyerek alıntılanıyor. Gerçek bir 'kaynak', eğer hala bir çift ise ve 'görünmek' gibi bir kelimeyle uğraşmazsa, şu ya da bu yolu bilirdi.HollywoodLies, uydurma raporunun sonuna doğru, Cruise'un geçen Perşembe olan 13. doğum gününde kızı Suri'yi arayacağını iddia ediyor. Ayrıca, onunla ilişkisini 'onarmayı dört gözle beklediğini' iddia ediyor. Ancak gerçek şu ki Cruise'un Suri ile hiçbir bağlantısı yok çünkü o ve Holmes artık Scientology Kilisesi'nin üyesi değiller.

Dedikoducu Polis HollywoodLies’in makalesinin sahteliğine uzaktan şaşırmadı çünkü bu site Foxx, Holmes ve Cruise hakkında uydurma hikayeler yayınlarken defalarca yakalanmıştı. Örneğin, üç yıl önce, gerçek olmayan bir şekilde savunduğunda aynı çıkışı kırdık. Foxx ve Holmes nişanlandı . Açıkçası, bu yanlıştı.

Ayrıca blogun öncülünün de orijinal olmadığını belirtmek gerekir. İki yıl önce, benzer şekilde yanlış bir şekilde nasıl olduğunu iddia eden bir hikaye yayınladı. Cruise, Foxx ve Holmes tarafından 'ihanete uğramış' hissetti ve sözüm ona 'şok' olmuştu, arkadaşının şimdi eski sevgilisiyle çıkıyordu. O sırada, bir Cruise içerisinden bir kişi şunları doğruladı: Dedikoducu Polis rapor 'doğru değildi'. O zamandan beri hiçbir şey değişmedi.

HollywoodLies, çıkış noktasının bu yıldızlarla ilgili gerçekten bir kavrayışa sahip olmadığının bir başka kanıtı da, HollywoodLies'ın Holmes ve Foxx bir bebek sahibi oluyor ve bir aile kuruyorlardı . Açıkça, bu da bir yalandı. İlginç bir şekilde, hakkında yayınladığı başka bir uydurma makalede Foxx, Holmes'un kızına 'baba figürü' gibi davranıyor Aynı site, Cruise'un Scientology nedeniyle Suri ile hiçbir ilgisi olmadığını belirtti ve yine de yeni uzun öyküsünde, blog onu doğum gününde aradığını ve onunla ilişkisini yeniden kurmak istediğini söylüyor.

Sonuç olarak HollywoodLife, Foxx, Holmes ve Cruise hakkında hikayeler uyduruyor ve yalanlarını takip edemiyor. Foxx ve Holmes asla nişanlanmadı. Hiç bebekleri olmadı. Oscar ödüllü Suri, nadiren gördüğü Suri için bir 'baba figürü' değil. Ve kendi hayatı olan Cruise, Holmes ile boşandıktan yedi yıl sonra, eski karısı ile Foxx'un ilişkilerinin onu etkilemediği için hala birlikte olması 'şok' yaşamaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie trocken willst du es Collegehumor