Dır-dir Tom Cruise gizlice onunla çıkıyor Mumya ortak yıldız Sofia Boutella ? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis romantizm söylentilerini çürütebilir.Göre Kadınlar Günü , eski yardımcı yıldızlar gizlice aylardır bir ilişki içindeler. Hikaye hiçbir şeye dayanmıyor gibi görünüyor. Cruise ve Boutella'nın birbirlerini selamlayan fotoğrafı CAA'nın Oscar öncesi partisinde geçen ay. Resim, bir süredir birbirlerini görmeyen iki eski meslektaş arasındaki sıcak bir alışverişi gösteriyor gibi görünüyor. Ancak dergi bu şekilde satmıyor.Gwyneth Paltrow Chris Martin Hochzeit

Sözde bir kaynak yayına 'Partideki herkesi gafil avladılar' dedi. Kameralar yönlerini değiştirmediklerinde, bir öpücük paylaşarak ilişkilerini doğruladılar. Sonra Tom tatlı bir şekilde saçlarını geriye doğru taradı ve bekleyen bir arabada birlikte gizlice uzaklaştılar. ' Doğal olarak, olayların bu versiyonunu yedeklemek için sıfır fotoğraf var.

Yine de içeriden olduğu iddia edilen kişi, Cruise'un 'Sofia'yı hayatının bir parçası yapmak için her şeyi yaptığını' söylüyor, hatta aktrisi Nicole Kidman ile paylaştığı yetişkin çocuklarla tanıştırıyor. Şüpheli bahşiş veren kişi, İmkansız görev yıldız geçtiğimiz günlerde 'romantik bir kaçamak için onu Paris'e fırlattı.' Cruise geç saatlerde Paris'te fotoğraflanmadı, Boutella da tek başına veya birlikte çekilmedi.Oradan, sorgulanan kaynak, Boutella’nın arkadaşlarının 'Scientology'de beyni yıkanacağı' korkusuyla ilişki konusunda endişelendiğini, ailesinin ise 'bariz yaş farkı konusunda endişelendiğini' söylüyor. Görünüşte sahte olan içeriden ekliyor: 'Onu, kendisinden 20 yaş büyük biriyle çıkmanın sonuçlarını ciddiye almaya çağırdılar - büyük olasılıkla daha fazla çocuk sahibi olmak istemeyeceği gerçeği de dahil.' Görünüşte hayali kaynak şu sonuca varıyor: 'Ama şu anda Sofia delicesine aşık. Bunun büyük bir adım olduğunu biliyor, ancak bu yılın sonlarında Tom’un Beverly Hills malikanesine taşınmaktan bile bahsediyor.

Sadece, Cruise'un Beverly Hills'te bir malikanesi yok . 2016 yılında Los Angeles'taki mülkünü sattı ve Scientology Kilisesi'nin merkezinin yakınında Clearwater, Florida'da bir çatı katı dairesi satın aldı. Dünyayı film çekmek için gezmediği zamanlarda Cruise, Florida'da yaşıyor.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize Cruise ve Boutella'nın çıkmadıklarını garanti etti. Eski yardımcı yıldızlar geçen ay bir partide birbirleriyle karşılaştılar. O esnada, Kadınlar Günü oyuncunun aşk hayatını çevreleyen sahte hikayelerin kaydını tutamaz. Ocak ayında, çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Cruise yaklaşıyordu Jerry Maguire başrol oyuncusu Renee Zellweger .Dedikoducu Polis ayrıca Aralık ayında dergiyi haksız yere iddia ettiği için Cruise, Michelle Dockery ile bir aşk peşindeydi . Bu hikaye, İngiliz Moda Ödülleri'nde iki yıldızın yan yana oturması nedeniyle icat edildi. Güvenilmez magazin gazetesi haberciliği ile her yerde. Film yıldızının yolundan geçen bir sonraki ünlü kadınla bir kez daha bağlanacağını hayal ediyoruz.

Kaynaklar

  • 'Mumya’nın Tom Cruise ve Sofia Boutella, Star-Studded CAA Pre-Oscar Partisinde Yeniden Bir Araya Geliyor.' Sadece Jared, 8 Şubat 2020.

  • Miller, Samantha ve Helling, Steve. 'Tom Cruise, Florida'da Scientology Genel Merkezine Yakın Bir Çatı Katındaki Apartman Dairesine Neden Küçültüldü?' People, 25 Temmuz 2018.

    Hat Tom Cruise Scientology für Suri verlassen?
  • Shuster, Andrew. 'Renee Zellweger, Tom Cruise ve Colin Firth ile Aşk Üçgeni?' Dedikoducu Polis, 27 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Tom Cruise, Michelle Dockery ile Romantizmin Peşinde mi?' Gossip Cop, 9 Aralık 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.