Birkaç hafta önceki olası bir sızıntıya göre, Tom Cruise kötü adamı oynayabilirdi Gal Gadot’un Harika Kadın 1984 . Söylenti diyor ki görüşmeler bozuldu Cruise, rolün ne kadar dahil olacağını öğrenir öğrenmez. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Tom Cruise Vs. Gal Gadot

Rapor ilk olarak National Enquirer başlığının altında, 'Cruise Kötü Olmak İçin Çok Büyük Olduğunu Düşünüyor!' Dergi, Cruise'un Gadot tarafından süper kahraman filminde karşısındaki kötü adamı oynamasını bizzat talep ettiğini buldu. Sektörün içinden gelenler, reddinin tek sebebinin projenin 'yıldızı olmayacağı' olduğunu söyledi. Yeterince elverişli bir şekilde, kaynak, kendisinin bir 'gişe süper adamı' olmakla gurur duyduğu ve bu nedenle ilk faturalandırmadan daha azını hak etmediği için DC sinematik evrenine katılmayacağını ekledi.Çıkış, Cruise'un filmdeki çalışmaları gibi başrolde olmayan rollere yabancı olmadığını kabul ederken Manolya ve tropik kasırga , kaynakları, sadece çizgi roman süper kahraman filmlerine katılacağını söyledi. süper kahraman. Bir muhbir, 'Onun için önemli olan, Wonder Woman 1984 Gal’in projesi - onun değil,' dedi. Ama ne zaman ve bu tür bir film yaparsa, şovu yöneteceğini ve kameranın doğrudan ona odaklanacağını, başka kimseye odaklanmayacağını biliyor. ' Kötü Maxwell Lordu'nun rolü aslında filmin yıldızı Pedro Pascal'a gitti. Mandaloryalı filmografisinde son derece etkileyici bir haydutun rolleri galerisiyle.

https://www.instagram.com/p/B4DG_DZJOvS/

Öte yandan Gadot, ortak zamanlarının devam etmesini umduktan sonra hayal kırıklığına uğradı. Şövalye ve gün Cruise'u katılmaya ikna ederdi. İçeriden biri, 'Küçük bir parça değildi' diye ekledi. 'Kötü adam olarak kamera zamanı alacaktı ... ama Tom kahraman olmayı seviyor.' Kaynakların Cruise'un daha fazla ekran süresi veya daha fazla yaratıcı kontrol istediğini söyleyip söylemediği açık olmasa da, bu hikayedeki diğer önemli kişiye hitap ediyorlar. Kaynak, 'Gal ve yönetmen Patty Jenkins'in hayal kırıklığına uğradığı için üzgün, ama bu onun kararı,' diye bitirdi.

Tom Cruise İçin İmkansız Bir Görev

Cruise'u görmek isterdik başka bir kötü rol oynamak onun parlak çalışması gibi Teminat İlk etapta bu tabloid hikayesinin gerçekleşmiş olması mümkün değil. Cruise, Gadot müzakerelerinin gerçekleşeceği sırada tamamen kendi projesiyle meşgul oldu. Üç ile İmkansız görev filmler ve Top Gun: Maverick tümü 2017, 2018 ve 2019 boyunca gerçekleşecek. temelde uygun zaman yok Cruise'un sahip olması için başka bir rol üstlendi , aksiyon dolu bir süper kahraman filminin ikincil ipucunu bir kenara bırakalım. O verimli bir işçi , bizi yanlış anlamayın, ancak tutku projelerinden birinden tamamen ilgisiz bir kısım için vazgeçme şansı düşüktür.

Ayrıca, birinin meşru bir 'Hollywood içeriden' olduğunu ve bu kadar açıklayıcı bir şekilde konuştuğunu düşünmek biraz tuhaf - 'yönetmen Patty Jenkins' veya 'yapımcı Ryan Reynolds' gibi bir cümleyi kaç kez söyledin? Bir kaynağın anlatım açısından bu kadar yardımcı bir şekilde konuşması biraz fazla uygundur. Yine de, bu, bir filmin prodüksiyonuyla ilgili söylentileri gibi pek çok sahte 'sektör içerisinden' öykü yayınlayan aynı tabloid. Prens Harry tarafından Prenses Diana filmi .

Aslında başka birini yeniden inceledik. Enquirer Cruise ile ilgili geçmiş raporlarda şöyle diyordu: Reese Witherspoon'a bir projede katılmak istiyordu. Elbette, bu 'içerdekiler' Cruise’un yalnızca lider rollere olan açık bağlılığından bahsetmiyordu, ancak şimdiye kadar bu kötü şöhretli yayından tutarlılık beklemememiz gerektiğini öğrendik. Hollywood'da gerçekleşen her sohbet hakkındaki gerçeği bilemesek de, en azından gerçeklere dayanarak en çirkin dedikodu parçalarını göz ardı edebiliriz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

John Travolta und Kelly Preston Sohn