Tom Cruise gazetelerde sık sık ortaya çıkan yinelenen bir anlatıya rağmen, Scientology için arkadaşlarını ve yardımcı yıldızlarını sürekli olarak işe almaya çalışmıyor. Son 14 ayda, Dedikoducu Polis konu hakkında çok sayıda yorum yaptı, aşağıdaki gibi A-listerleri ile Barbra Streisand , Joaquin Phoenix'in ve Demi Moore hepsi iddia edilen acemiler olarak adlandırıldı. Bu sık tekrarlanan hikayenin tamamen yanlış olduğunu doğrulayabiliriz.

Eylül 2018'de Küre iddia edilen Cruise, 'idolü' Barbra Streisand'ı dine katmaya çalışıyordu. . Çıkışa göre, film yıldızı efsanevi şarkıcıya 'takıntılı' ve yıllardır 'ona aşık oluyor'. Yayın, sözde içeriden birinin Cruise'un 'Scientology için şimdiye kadarki en iyi şey olacağına' inandığını söyledi. Dedikoducu Polis Streisand'a yakın bir kaynakla görüşerek aptal hikayeyi derhal çürüttü ve bize makalenin tamamen yanlış olduğunu söyledi. Cruise, şarkıcıya asla ulaşmadı.Wie hat Bob Marley es gemacht?

Ocak ayında Küre iddia ederek bahsi yükseltti Cruise iki kişiyi işe almaya çalışıyordu. Top Gun: Maverick birlikte yıldızlar aynı zamanda. Miles Teller ve Glenn Powell'ın, üyelik için Cruise tarafından hedef alındığı iddia edilen tabloid ve şüpheli bir kaynağa göre, Cruise onları Scientology öğretileriyle 'kışkırtıyordu'. Bu sahte rapor, merakla beklenen bir filmin kadrosunu Cruise’un Scientology'ye olan bağlılığına bağlayarak gazete satma girişimiydi. Hikayede hiçbir gerçek yoktu, çünkü Dedikoducu Polis filmin prodüksiyonunda yer alan bir kaynak tarafından teyit edildiği sırada rapor edildi.

Mayıs ayında Küre geri dönmüştü, aynı benzetmeyi geri dönüştürüyordu ama bir bükülme ekliyordu, bu sefer bir ortak yıldız değildi, Cruise'un askere almaya çalıştığı, görüşmediği kızı Suri idi. Yıllardır iki kişinin konuşmamasına rağmen, magazin gazetesi İmkansız görev star gençle tekrar temasa geçti ve onu kiliseye dahil etmek için “zihnine burnunu sokuyordu”. Şüpheli bir ihbarcı, Cruise'un Suri'nin 'gerçek bir prenses olduğuna ve onlara ait' olduğuna inandığını iddia etti. Gülünç fikir çürütüldü Dedikoducu Polis Suri'nin annesi Katie Holmes'un bir temsilcisi ile konuştuktan sonra, kayıtta bunun gerçek olmadığını söyledi.

Geçen ay, KB hikayenin yaratıcı ama aynı derecede gerçek dışı bir versiyonunu icat etti. Çıkış şunu savundu: Cruise, Demi Moore'a 'Scientology gelini' olması için yalvarıyordu. Magazin dergisi, Moore’un otobiyografisinin yayınlanmasını çevreleyen tanıtımdan yararlanıyordu. Sahte iddialar, onu filmde birlikte rol aldığı Cruise ile ilişkilendirmek için yapıldı. Birkaç iyi adam neredeyse 30 yıl önce. Dedikoducu Polis İki eski ortak yıldız arasında yakın zamanda bir bağlantı olduğuna dair hiçbir kanıt bulamadı.

Hat Bill Clinton eine Krankheit?

Daha geçen hafta Star en son hedef olduğunu iddia etti Cruise’un işe alındığı iddia edilen kişi Joaquin Phoenix'di . Phoenix'in başrol oynadığı düşünüldüğünde, bu iddia baştan şüphelidir. Usta, Scientology'nin kurucusu L. Ron Hubbard'a dayanıyordu ve Hubbard'ı veya kiliseyi tam olarak olumlu bir ışık altında tasvir etmedi. Cruise'un Phoenix'i kiliseye katılmak için hedef alacağı fikri tamamen tuhaftı, özellikle de Phoenix'in, çocukken ebeveynlerinin kaçtığı Tanrı'nın Çocukları kültüyle yaşamının erken dönemindeki deneyimi göz önüne alındığında. Dedikoducu Polis Phoenix'in bir temsilcisiyle konuştu, o da kayıtta bize hikayenin 'uydurma' olduğunu söyledi, tıpkı bu sahte önermeyi öne süren tüm hikayeler gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.