Tom Cruise hayatın kısa olduğundan ve yeni raporlara rağmen babası gibi kolorektal kanserden öleceğinden korktuğu için “gözüpek” ve “umursamaz” değildir. Dedikoducu Polis münhasıran hak talebini düzeltebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi Cruise, hastalık konusunda o kadar 'endişeli' ki 'çılgınca numaralar yaparak kaderi ayartmayı' seviyor çünkü 'babasının hayatına mal olan aynı kanserden genç yaşta öleceğine' inanıyor. Aktörün babası Thomas Mapother III'ün 49 yaşında 'vahşi kalıtsal kanser' olarak adlandırdığı şeyden öldüğünü belirttikten sonra, sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor: 'Tom, yaşadığı yaşta olduğu için çok korkuyor' Babasını öldüren aynı kansere yakalanacak. 'Web sitesi daha sonra Cruise'un Ağustos ayında bir dublör girişiminde bulunurken bileğini nasıl kırdığından bahsediyor. Görev: İmkansız 6 . Aktör, Londra'da bir binadan diğerine atlamaya çalıştı, ancak diğer çatıdan eksik düştü ve ayak bileğini kırdı. Cruise'un başarısız dublör kısmını 'umursamazlık' olarak adlandırdıktan sonra, prizin sözde 'içeriden' doğal olmayan bir dille 'Babasının ölümü yüzünden Tom böyle yaşıyor' yorumunu yaptı ve 'Annesi Mary Lee'den bu yana daha da kötüleşti. , Şubat ayında 80 yaşında öldü. '

Site daha sonra makalesinin geri kalanının çoğunu, Cruise'u hiç tedavi etmemiş (ve muhtemelen hiç tanışmamış) doktorların, kolorektal kanseri olan ebeveynleri olan çocukların 'hastalığa yakalanma riskinin daha fazla olduğu' konusundaki açıklamalarıyla dolduruyor. RadarOnline aslında hikayesini kardeş yayını olan National Enquirer , ayrıca Cruise’un 'parçalanmış ayak bileğinin, babasının Tom'u hedef aldığını iddia eden hastalığın başka bir uğursuz işareti olabileceğini' iddia ediyor. Dergi, 'Cruise Kendini Kanser Teşhisi Üzerinden Yok Ediyor' manşetini yayınlayan gazeteye ek olarak, kanser kemiklere yayılabildiğinden, 'kırıkların genellikle kanserin ilk göze çarpan semptomu' olduğunu iddia ediyor.

İzin vermek Dedikoducu Polis rekoru düzeltmek için. Cruise, kanser olabileceği için bileğini kırmadı. Bu çok saçma. Bir gösteri sırasında diğer çatıyı temizlemediği ve ayağı duvara vurduğu için paramparça etti. Ek olarak, o, babasına ait olan aynı kanserden 'genç yaşta öleceğinden' korktuğu için cesaretsiz veya umursamaz değildir. Bir kaynak bize web sitesi ve derginin iddialarının saçma ve temelsiz olduğunu garanti ediyor. İddiaların tamamen 'doğru olmadığı' söylendi.

İki kuruluş, yıllar boyunca Cruise hakkında bir dizi yanlış makale yayınladı. Örneğin, sadece iki hafta önce, Dedikoducu Polis her ikisinden de yanlış bir şekilde iddia edilen bir hikayeyi bozdu Cruise, kızı Suri için Katie Holmes ile velayet anlaşması yapıyordu. . Bu raporların aynı zamanda içeriden olduğu iddia edilen kişilere dayandığı da iddia ediliyor. Ve bu iddia gibi, Cruise'un 'pervasız' olmasıyla ilgili sonuncusu, çünkü 'babası gibi erken öleceğinden korkuyor' da yüzde 100 yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.