Dır-dir Tom Cruise gerçekten bir romantizmin peşinde Olivia Munn ? Yeni magazin gazetelerinden birinde yayılan söylenti bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Cruise, bu ayın başlarında Los Angeles'ta bir Oscar öncesi partiye katıldı. KB , gitmesinin tek nedeni bir kadın bulmaktı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, çıkış noktasına, aktörün Munn'un 'gözlerini alamadığını' söyler ve onunla buluşmak için koşuşturur. Şüpheli kaynak, 'Tom karizmatik bir adam ve bunu Olivia için gerçekten açtı' diye ekliyor. Tom gibi üst düzey A listesindeki kişilerle hiçbir zaman tam anlamıyla karışmadı ve ona bu kadar kişisel ilgi gösterdiği için ne kadar memnun olduğundan faydalandı. 'Sözde bahşiş veren kişi, Cruise'un 'bir projede birlikte çalışmalarını önermek için her zamanki gösterisini yaptı', ancak bunu içtenlikle 'onu daha iyi tanımak için her şansı kullanacağı' şeklinde kastettiğini söylemeye devam ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak şöyle devam ediyor: 'Tom potansiyel bir ortak için bu kadar heyecanlanalı ve nihayet yeniden yerleşmenin zamanının geldiğini itiraf etmeyeli uzun zaman oldu.'

Tom, Olivia'nın resmi olarak tam zamanında kolunda olmasını istiyor. Süper silah Haziran ayında devam filmi prömiyeri, ”diye ekliyor içeriden bilinmeyen. 'Şimdi ve o zaman arasında, onu kırmızı halıya götüren helikopteri şahsen kullanması gerekse bile onu etkilemek için her şeyi yapacaktır. Yakında Los Angeles'ta bu ikisi arasında bazı gizli tarihler duymayı bekleyin. ' Muhtemelen hayali içeriden biri şu sonuca varıyor: 'Olivia, Tom'un onunla ilgilenmesi ve onunla özel olarak buluşmaya açık olması ihtimali karşısında çok heyecanlı.'

Bunun tek gerçek yönü hikaye, her ikisinin de Cruise ve Munn, CAA'nın Oscar öncesi partisine katıldı . Diğer her şey yanlış. KB oyuncunun aşk hayatı hakkında bir hikaye uydurmak için çaresizdi, bu yüzden dergi onu kısa süre önce kendisiyle aynı odada bulunan rastgele bir kadınla ilişkilendirdi. Munn, bir yıldan fazla bir süredir Tucker Roberts ile çıkıyor. . Oyuncu, birkaç ay önce bir Cadılar Bayramı partisinde bir e-spor takımının başkanı olan erkek arkadaşıyla halka açıldı.

Dedikoducu Polis Yine de duruma yakın bir kaynakla görüştü ve Cruise'un Munn ile aşk peşinde olmadığını bize temin etti. Sadece iki ay önce baskın yaptık KB haksız yere iddia etmek için Cruise, Jennifer Aniston'ı baştan çıkarmaya çalışıyordu . Bundan kısa bir süre önce çıkış ısrar etti Cruise, Demi Moore'a 'Scientology gelini' olması için yalvarıyordu. Güvenilmez magazin dergisi artık görünür bir sebep olmadan Munn'u hedef alıyor.

Kaynaklar

  • 'Mumya’nın Tom Cruise ve Sofia Boutella, Star-Studded CAA Pre-Oscar Partisinde Yeniden Bir Araya Geliyor.' Sadece Jared, 8 Şubat 2020.

  • Aiello, McKenna. 'Olivia Munn ve Tucker Roberts Sonunda Bir Çift Olarak İlk Çıkışlarını Yaptılar.' E! Haberler, 3 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Tom Cruise, Jennifer Aniston'ı Baştan Çıkarmaya mı Çalışıyor?' Gossip Cop, 11 Aralık 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Tom Cruise, Demi Moore'a' Scientology Gelini 'Olması İçin Yalvarıyor mu?' Gossip Cop, 21 Ekim 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.